Reprezentacja

 
2023-04-25

Reprezentacja Polski U16 wygrała mocno obsadzony turniej Riga Hockey Cup, pokonując w finale rywali ze Szwecji. Wśród złotych medalistów znalazło się pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie: Igor Antolak, Wiktor Zając, Kacper Michalski, Mikołaj Osiadły i Filip Wojciechowski! Zając i Osiadły zapunktowali zresztą w meczu o główne trofeum. Gratulujemy!

 
2023-04-11

Pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie rozpoczęło udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Świata IA w Nottingham. Selekcjoner Robert Kalaber zabrał w biało-czerwone "kamasze" Macieja Urbanowicza, Dominika Pasia, Arkadiusza Kostka, Kamila Górnego i Marcina Horzelskiego.

 
2023-03-26

Coraz większymi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Nottingham. Elementem przygotowań do turnieju będzie kwietniowe zgrupowanie reprezentacji Polski na Jastorze oraz wyjazdowe mecze z Łotwą, na które selekcjoner Robert Kalaber powołał siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie.

 
2023-02-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski zakończyła turniej EIHC w Coventry z dorobkiem czterech punktów. Wśród czołowych postaci imprezy byli hokeiści JKH GKS Jastrzębie, zdobywając pięć goli i dokładając siedem asyst. Najlepiej spisał się Dominik Paś, który do trafienia przeciw Rumunii dołożył honorową bramkę z Wielką Brytanią.

 
2023-02-11

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski znakomicie rozpoczęła Turniej EIHC w Coventry, gromiąc w piątek Rumunię 8:0 (3:0, 3:0, 2:0). Połowę bramkowego dorobku biało-czerwonych zapisali na swoje konta zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. Golkipera rywali pokonali Jauhenij Kamienieu, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Maciej Urbanowicz!

 
2023-02-06

W piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej i teraz większość z nich będzie pod wodzą trenera Rafała Bernackiego szykować się do ćwierćfinału play-off. Pozostali wyruszą z... selekcjonerem Robertem Kalaberem za Kanał La Manche na Turniej Czterech Narodów w Coventry.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ