Młodzież

 
2022-01-27

W miniony weekend żaki starsze JKH GKS Jastrzębie przyniosły nam sporo radości za sprawą triumfu w węgierskim Debreczynie w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL). W związku z tym miło nam poinformować, iż nasz klub będzie niebawem gospodarzem trzecich rund tych rozgrywek w kategoriach wiekowych U16 oraz U14. Już teraz zapraszamy kibiców na Jastor!

 
2022-01-24

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zanotowały kapitalny występ w II rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! Podopieczni Marka Chrabańskiego wygrali pięć z sześciu spotkań w węgierskim Debreczynie, co uczyniło ich najlepszą ekipą zawodów. W klasyfikacji całej imprezy nasi hokeiści awansowali na drugie miejsce. Dodajmy, że nasze żaki jako jedyne znalazły sposób na lidera z ukraińskiej Winnicy, którego pokonały 6:5 odrabiając trzybramkową stratę!

 
2022-01-21

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie rozpoczynają dziś kolejną rundę Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) U14, a smaczku rywalizacji dodaje fakt, że podopieczni Marka Chrabańskiego będą walczyć o punkty na Węgrzech! Naszym zawodnikom życzymy powodzenia u Bratanków, gdzie mierzyć się będą z gospodarzami, a także Serbami, Ukraińcami i Rumunami.

 
2021-12-29

Ekipa młodzików naszego klubu wystąpiła w drugiej rundzie fazy grupowej Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w Nowym Targu. Mimo zwycięstw w dwóch pierwszych meczach jastrzębianie nie zaliczą udziału w zawodach do udanych, bowiem zajęli lokatę poza podium.

 
2021-12-13

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie w przerwie między spotkaniami Ligi Śląskiej U16 wyruszyła do Torunia na turniej Christmas Cup. Podopieczni Mariusza Bernackiego nie dali szans rywalom, wygrywając zmagania z kompletem trzech zwycięstw i... 37 zdobytymi bramkami.

 
2021-12-08

Mikrusy JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2012 i młodszych zajęły siódme miejsce w Mikołajkowym Turnieju Mini-hokeja w Krynicy. W całym turnieju młodzi jastrzębianie wygrali pięć spotkań, w tym dwukrotnie z rówieśnikami z Sanoka. Warto podkreślić, że imprezę nawiedził Św. Mikołaj, który nie zapomniał o małych hokeistach.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ