Młodzież

 
2022-10-03

Ekipa młodzików Akademii JKH GKS Jastrzębie wywalczyła trzecie miejsce w turnieju pierwszej rundy Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w Nowym Targu! Podopieczni trenera Wojciecha Czecha pokonali m.in. ekipy z Litwy i Rumunii, ulegając jedynie złotym i srebrnym medalistom. Warto dodać, że jastrzębianie będą gospodarzami grudniowej rundy CJHL U16, na którą już teraz zapraszamy na Jastor!

 
2022-09-28

Z nieukrywaną satysfakcją kontynuujemy podsumowanie ostatnich zmagań hokeistów Akademii JKH GKS Jastrzębie. Od minionego czwartku młodzi jastrzębianie zanotowali godną podziwu passę, wygrywając w swoich śląskich ligach... wszystko! Triumfy odnieśli młodzicy, żaki starsze, żaki młodsze i mikrusy. Zapraszamy do krótkiego "resume", a zarazem zachęcamy Was do wizyt na Jastorze, gdzie w rozgrywkach młodzieżowych naprawdę sporo się dzieje. Przykład? W żakach starszych przegrywaliśmy z Tychami 0:2, a skończyło się na... 9:6!

 
2022-09-20

Jako przedostatni wśród ekip Akademii JKH GKS Jastrzębie sezon ligowy rozpoczęły żaki starsze. Drużyna prowadzona przez Marka Chrabańskiego wystartowała jednak z ogromnym przytupem, gromiąc w poniedziałek na inaugurację Zagłębie II Sosnowiec aż 23:3 (6:1, 12:1, 5:1). Siedem goli zapisał na swoje konto Antoni Galant.

 
2022-09-19

We wrześniu rozgrywki ligowe rozpoczynają nie tylko uczestnicy zmagań seniorskich, ale także ekipy młodzieżowe. Hokeiści Akademii JKH GKS Jastrzębie rywalizują na wszystkich możliwych frontach, a pierwsze mecze mają za sobą już juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodzicy. Dodajmy, że w kilku przypadkach to... ci sami zawodnicy, bowiem roczniki 2006-07 już teraz zyskują doświadczenie juniorskie. Najwięcej radości jak dotychczas przyniosły nam zmagania młodzików, którzy ostatnio zdobyli tyski Stadion Zimowy.

 
2022-09-05

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli I-ligowy sezon 2022/23 od porażek z UKH Unią Oświęcim i MKS Cracovią. Nasza młodzież wspomagana była przez doskonale znanego kibicom z Jastora Tomasza Kulasa, a także Oskara Prokopa i Jakuba Blanika, który otworzył zresztą nasze konto bramkowe w rozgrywkach. - Drużynę w większości stanowią juniorzy młodsi, dla których jest to pierwszy rzeczywisty kontakt z seniorskim hokejem - wyjaśnia trener Mariusz Bernacki.

 
2022-08-28

Hokejowa reprezentacja Polski do lat osiemnastu zajęła drugie miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie. Podopieczni Andrieja Gusowa odnieśli dwa zwycięstwa, a dla nas szczególnym powodem do radości jest fakt, że w pierwszym ze spotkań w czwartek z Włochami (2:1) drugiego z goli dla biało-czerwonych zdobył wychowanek JKH GKS Jastrzębie Bartłomiej Stolarski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ