Młodzież

 
2021-06-21

Kwartet zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazł się w gronie hokeistów powołanych na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U16, której selekcjonerem jest Tobiasz Bigos. W biało-czerwone szeregi staną w dniach od 25 czerwca do 4 lipca Jakub Onak, Maciej Poręba, Bartłomiej Stolarski i Sebastian Wojciechowski.

 
2021-05-15

Miło nam poinformować, iż trzech zawodników drużyny młodzików JKH GKS Jastrzębie znalazło się w elitarnym gronie dziewięciu hokeistów przyjętych do pierwszej klasy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Katowicach. Są to Bartłomiej Stolarski, Filip Wojciechowski oraz Dawid Kapusta. Gratulujemy!

 
2021-05-07

W środowe popołudnie zajęcia najmłodszych hokeistów Akademii JKH GKS Jastrzębie z grup naborowych odwiedzili przebywający na zgrupowaniu na Jastorze reprezentanci Polski. Wizyta niecodziennych gości nie ograniczyła się tylko do przysłowiowego uścisku dłoni. Biało-czerwoni wzięli bowiem czynny udział w treningu!

 
2021-04-26

JKH GKS Jastrzębie wraz z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego ogłaszają nabór do klasy I Liceum Ogólnokształcącego mistrzostwa sportowego o profilu hokej na lodzie! Połącz naukę szkolną z treningami ukochanej dyscypliny, przygotuj się do matury i... zostań członkiem mistrzowskiej ekipy!

 
2021-04-19

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat szesnastu Tobiasz Bigos powołał kadrę na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Janowie. Wśród wyróżnionych zawodników znalazło się czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie - Bartłomiej Stolarski, Maciej Poręba, Jakub Onak i Kacper Michalski.

 
2021-04-09

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z roczników 2005-2006 i młodszych wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego osiągnęli ten sukces za sprawą awansu do półfinału turnieju w Oświęcimiu, który został przerwany z uwagi na wprowadzenie tzw. lockdownu. Tym samym drużyny młodzieżowe JKH GKS kończą sezon zmagań ogólnopolskich ze srebrem żaków starszych oraz brązem młodzików.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ