Młodzież

 
2023-02-08

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uzyskał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Nasz klub będzie realizował zadanie „Szkolenie sportowe i udział w zawodach dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie”, zaś kwota dotacji wyniosła 100 tys. zł.

 
2023-02-05

Hokeistów JKH GKS Jastrzębie zabraknie niestety w finałach Mistrzostw Polski Juniorów. W turnieju barażowym, który od piątku do niedzieli rozgrywany był w Nowym Targu, podopieczni Mariusza Bernackiego odnieśli tylko jedno zwycięstwo i zakończyli zmagania na trzecim miejscu. Awans do finałów zdobyli pogromcy naszej ekipy - Podhale i MOSM Tychy.

 
2023-02-02

Od piątku do niedzieli w Nowym Targu rozegrane zostaną baraże o finały Mistrzostw Polski Juniorów, w których udział wezmą hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Obok podopiecznych Mariusza Bernackiego o dwa miejsca w finałach walczyć także będą Zagłębie Sosnowiec i MOSM Tychy. Turniej odbywa się w systemie „każdy z każdym”. Powodzenia Panowie!

 
2023-01-31

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki I Ligi / Młodzieżowej Hokej Ligi, w której rywalizowały rezerwy JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego finiszowali dalekim wyjazdem na północ, z którego przywieźli cenne trzy punkty zdobyte w Gdańsku. Nasz zespół nie zagra wprawdzie w play-off I Ligi, jednak przed nim turniej barażowy o finały Mistrzostw Polski Juniorów.

 
2023-01-24

Informowaliśmy już o cieszącej oko sytuacji w rozgrywkach juniorów i młodzików Akademii JKH, a zatem czas na ich młodszych kolegów z grupy żaków starszych. Także tu mamy spore powody do radości, bowiem podopieczni Marka Chrabańskiego przewodzą w Lidze Śląskiej U14 i są o krok od awansu do marcowych nieoficjalnych Mistrzostw Polski Żaków Starszych! 2023 rok nasz zespół rozpoczął zresztą wygraną... 18:0 z Zagłębiem II Sosnowiec.

 
2023-01-19

Ekipa młodzików Akademii JKH GKS Jastrzębie jest już pewna awansu do Mistrzostw Polski U16 i aktualnie rywalizuje o jak najlepsze rozstawienie w turnieju mistrzowskim, który za dwa i pół miesiąca odbędzie się w Tychach i Jastrzębiu-Zdroju. Po czterech meczach grupy finałowej podopieczni Wojciecha Czecha mają na swoim koncie trzy zwycięstwa.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ