Młodzież

 
2021-01-14

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie ma za sobą drugi turniej w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi w grupie wiekowej U16. Tym razem podopieczni Mariusza Bernackiego spisali się nad wyraz dobrze, odnosząc w Sanoku komplet zwycięstw i zyskując kontakt z liderem!

 
2020-12-30

Młodzicy JKH GKS Jastrzębie mają za sobą udział w turnieju Christmas Cup U16 w Toruniu, w którym rywalizowało siedem najlepszych polskich ekip w rocznikach 2005-2006. Dla uczestników zmagań była to znakomita okazja do sprawdzenia sił przed marcowymi mistrzostwami Polski w tej kategorii wiekowej. Podopieczni Mariusza Bernackiego zajęli w tej rywalizacji szóstą lokatę z dorobkiem sześciu punktów. Nasi hokeiści mogą mówić o sporym pechu, bowiem aż trzy porażki to efekt braku szczęścia w loterii rzutów karnych.

 
2020-12-22

W miniony weekend w Nowym Targu rozegrana została druga runda polskiej grupy eliminacyjnej Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi do lat czternastu, w której udział bierze ekipa JKH GKS Jastrzębie. Nasz zespół zaliczył wprawdzie wpadkę w starciu z niżej notowaną Legią Warszawa, ale mimo to utrzymał prowadzenie w "polskiej" tabeli, a to za sprawą pokonania drużyn z Nowego Targu i Sanoka.

 
2020-11-18

Miło nam poinformować, iż... co się odwlecze, to nie uciecze! Znakomita postawa naszego zespołu żaków w poprzedniej edycji Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi zaowocowała przyznaniem JKH GKS Jastrzębie trofeum za triumf w "grupie białej" Dywizji Wilków U14. Puchar odebrał w miniony weekend trener Marek Chrabański, którego podopieczni biorą udział w tegorocznej edycji CJHL.

 
2020-11-16

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2009 i młodszych zajęli piąte miejsce w turnieju finałowym Hokejowego Pucharu Niepodległości w Łodzi. Nasz zespół odniósł w tych bardzo wyrównanych zawodach dwa zwycięstwa, a ponadto jedno z indywidualnych wyróżnień trafiło Mateusza Wałęgi jako najlepszego napastnika imprezy.

 
2020-11-10

W miniony weekend mikrusy JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w drugiej edycji turnieju Laszkiewicz Cup, który odbył się na Jastorze. W grupie wiekowej rocznika 2011 podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla wywalczyli brązowy medal, a najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został nasz golkiper Marek Kucaj.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ