Młodzież

 
2020-03-06

Zakończyły się finały ogólnopolskiego turnieju mikrusów Czerkawski Cup 2019/2020, które rozegrane zostały na Stadionie Narodowym. W imprezie pod patronatem jednego z najsłynniejszych polskich hokeistów Mariusza Czerkawskiego młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie wywalczyli ostatecznie siódmą lokatę.

 
2020-02-10

Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie z ekipy żaków starszych poszli śladem podopiecznych Roberta Kalabera i także awansowali do finałów międzynarodowej imprezy! W miniony weekend na Jastorze drużyna trenerów Mariusza Bernackiego i Marka Chrabańskiego postawiła "kropkę nad i" w dziele kwalifikacji do walki o medale Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi (CJHL).

 
2020-02-04

W trakcie przerwy w rozgrywkach ekstraligi zapraszamy sympatyków naszego klubu do kibicowania żakom starszym JKH GKS Jastrzębie podczas zbliżającego się wielkimi krokami turnieju w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi. Od piątku do niedzieli gościć będziemy na Jastorze drużyny z Ukrainy, Rumunii, Czech i Polski!

 
2020-02-03

Za nami pierwszy z trzech turniejów fazy grupowej Centralnej Ligi Juniorów. JKH GKS Jastrzębie świetnie rozpoczął zmagania w tej rundzie, pokonując na Jastorze kolejno MOSM Tychy i, co szczególnie cenne, triumfatora I ligi - Zagłębie Sosnowiec.

 
2020-01-27

Druga drużyna JKH GKS Jastrzębie zakończyła rozgrywki I ligi (Młodzieżowej Hokej Ligi) na najniższym stopniu podium z dorobkiem 51 pkt. Teraz przed podopiecznymi Zbigniewa Wróbla decydująca część sezonu - Centralna Liga Juniorów oraz mistrzostwa kraju!

 
2020-01-19

W listopadzie i grudniu zaprezentowaliśmy Wam zespoły młodzieżowe JKH GKS Jastrzębie z roczników młodzików, żaków starszych i żaków młodszych. Dziś w ramach cyklu "Poznajmy się" zachęcamy do zapoznania się z naszą ekipą mikrusów - to im będziemy kibicować w ekstralidze za mniej więcej dziesięć lat! Na razie jednak skupimy się na wspieraniu tej drużyny w zmaganiach o triumf w turnieju "Czerkawski Cup 2020". Jak zwykle liczymy, że również za sprawą tej lektury poczujecie się zachęceni do odwiedzenia Jastora także przy okazji spotkań naszej młodzieży.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ