Młodzież

 
2024-04-30

Najlepiej smakują triumfy niespodziewane - ta sportowa prawda stała się udziałem naszych hokeistów z rocznika 2006 i młodszych, którzy w miniony weekend wygrali mocno obsadzony międzynarodowy turniej Riga Cup U18. W stolicy Łotwy podopieczni Mariusza Bernackiego i Marka Chrabańskiego okazali się lepsi od całej plejady miejscowych ekip oraz Szwedów z Karlskrony, a także - pośrednio - drużyn z Finlandii, Kanady i Wielkiej Brytanii. Najlepszym napastnikiem imprezy wybrano Bartłomieja Stolarskiego rodem z „Szóstki” - z tego samego bloku, co bracia Laszkiewiczowie i Nalewajkowie. Gratulacje Panowie!

 
2024-04-24

Reprezentacja Polski U18 wygrała w Sosnowcu turniej Mistrzostw Świata Dywizji IIA i tym samym „zmyła plamę” sprzed roku, powracając do grona ekip IB. Dla nas dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że do sukcesu przyczynili się zawodnicy JKH GKS Jastrzębie - Bartłomiej Stolarski, Wiktor Zając, Sebastian Wojciechowski, Jakub Onak i Filip Wojciechowski! W sumie jastrzębianie zapunktowali aż... 21 razy, a Stolarski i Onak byli wybierani najlepszymi graczami meczów z Serbią i Rumunią.

 
2024-04-17

Ekipa żaków prowadzonych przez trenera Vaclava Stevceka wywalczyła trzecie miejsce w zakończonej w niedzielę edycji Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U12! Młodzi jastrzębianie zdobyli trzecie miejsce za sprawą udanego występu w finałowym turnieju w Oświęcimiu, gdzie odnieśli trzy zwycięstwa, w tym nad Sokołem Kijów.

 
2024-04-16

W niedzielę na Jastorze zakończyły się zmagania Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi do lat siedemnastu. Po zaciętych, trzydniowych bojach główne trofeum za cały cykl pojechało do Dyneburga na Łotwę, natomiast zwycięstwo turniejowe odnieśli Słowacy z Trebiszowa. Dla nas nagrodą pocieszenia jest fakt, że... w końcu przełamaliśmy „kompleks” Tyskich Lwów.

 
2024-04-09

Od piątku do niedzieli (12-14 kwietnia) na Lodowisku Jastor rozegrana zostanie trzecia, finałowa runda Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) w kategorii do lat 17. Akademia JKH GKS Jastrzębie ugości ekipy ze Słowacji, Łotwy i Ukrainy, a także derbowych konkurentów z Janowa i Tychów. Zapraszamy do kibicowania w tym ostatnim akordzie hokejowego sezonu na Jastorze!

 
2024-04-07

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski U16, które rozgrywane były w minionym tygodniu w Tychach i Janowie. W niedzielnym wielkim finale na Stadionie Zimowym podopieczni Marka Chrabańskiego i Mariusza Bernackiego po zaciętym spotkaniu musieli uznać wyższość współgospodarzy zmagań, MOSM Tychy. Honorowe trafienie dla jastrzębian zapisał na swoje konto po pięknym indywidualnym rajdzie Mateusz Wałęga. Czy mogło być jeszcze lepiej? Zdecydowanie tak, ale na drodze do złota stanął świetnie dysponowany tyski bramkarz Mikołaj Juszczyk.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ