Młodzież

 
2020-11-16

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2009 i młodszych zajęli piąte miejsce w turnieju finałowym Hokejowego Pucharu Niepodległości w Łodzi. Nasz zespół odniósł w tych bardzo wyrównanych zawodach dwa zwycięstwa, a ponadto jedno z indywidualnych wyróżnień trafiło Mateusza Wałęgi jako najlepszego napastnika imprezy.

 
2020-11-10

W miniony weekend mikrusy JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w drugiej edycji turnieju Laszkiewicz Cup, który odbył się na Jastorze. W grupie wiekowej rocznika 2011 podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla wywalczyli brązowy medal, a najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został nasz golkiper Marek Kucaj.

 
2020-11-10

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie mają za sobą pierwszy turniej w ramach eliminacji Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi 2020/21 w kategorii U14. W miniony weekend drużyna trenera Marka Chrabańskiego zanotowała w Nowym Targu trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę, za sprawą czego objęła pozycję lidera "polskiej" grupy.

 
2020-11-04

Hokeiści pierwszego zespołu JKH GKS Jastrzębie chętnie korzystają z zaproszeń na zajęcia najmłodszych grup naborowych naszego klubu. Niedawno uczestnikiem takiego treningu był Marek Hovorka, wicemistrz świata oraz olimpijczyk z Pjongczangu. Możliwość potrenowania z takim internacjonałem była dla małych jastrzębian nie lada gratką!

 
2020-10-26

Ostatni pełny weekend października obfitował w występy młodych hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Nasze zespoły rywalizowały w Warszawie, Tychach i Janowie, a za najlepszy rezultat należy uznać osiągnięcie żaków starszych trenera Marka Chrabańskiego, którym do medalu w finałach prestiżowego turnieju Knoppers Cup U12 zabrakło... jednej bramki!

 
2020-10-13

Akademia JKH kontynuuje akcję zajęć dla najmłodszych hokeistów (oraz przyszłych hokeistów!), na które zapraszani są zawodnicy pierwszego zespołu. W najbliższą środę, 14 października o godz. 16:30 gościem treningu następców Leszka Laszkiewicza będzie łotewski obrońca Maris Jass! Ten jeden z najlepszych obrońców w ekstralidze dał się nam poznać jako niebywały twardziel, który nie boi się żadnego rywala.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ