Młodzież

 
2023-04-03

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików, które w niedzielę zakończyły się na Jastorze! Ten wspaniały sukces podopiecznych Wojciecha Czecha jest drugim medalem naszej młodzieży w sezonie 2022/23, po brązie juniorów młodszych. Gratulujemy naszym dzielnym chłopakom, którzy w całym mistrzowskim turnieju strzelili... ćwierć setki bramek!

 
2023-03-30

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z kompletem zwycięstw zakończyli fazę grupową Mistrzostw Polski Młodzików! W czwartek podopieczni Wojciecha Czecha pokonali Naprzód Janów 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) i tym samym zapewnili sobie awans do sobotnich półfinałów, które odbędą się na Jastorze. Naszym rywalem w meczu o finał będzie Unia Oświęcim. Początek o godz. 16:45. Zapraszamy!

 
2023-03-29

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie poszli za ciosem i w środowe popołudnie odnieśli drugie zwycięstwo w ramach Mistrzostw Polski Młodzików na Jastorze! Wygrana jest tym cenniejsza, że w pokonanym polu nasz zespół pozostawił Podhale Nowy Targ, z którym w poprzedniej rundzie dwukrotnie przegrał. W czwartek podopieczni Wojciecha Czecha zagrają z Naprzodem Janów. Zapraszamy na nasze lodowisko!

 
2023-03-28

W pierwszym meczu finałów Mistrzostw Polski Młodzików hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozgromili Sokoły Toruń 10:2 (4:1, 3:1, 3:0)! Znakomitą inaugurację turnieju na Jastorze golami okrasili Karol Stankevicius, Mikołaj Osiadły, Igor Antolak, Jakub Czyż, Artsion Kamienieu i Wiktor Zając. Kolejne mecze w środę i czwartek. Zapraszamy!

 
2023-03-28

W miniony weekend dwie drużyny Akademii JKH GKS Jastrzębie wyruszyły do Czech na turnieje towarzyskie młodzików i żaków młodszych. W obu nasi hokeiści okazali się lepsi od rówieśników zza Olzy, dystansując ekipy z Karwiny, Hawirzowa, Czeskiego Cieszyna i Orłowej!

 
2023-03-27

Zapraszamy kibiców JKH GKS Jastrzębie na turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików, w których wystąpią hokeiści naszej Akademii JKH! Impreza rozgrywana będzie od 28 marca do 2 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju oraz Tychach, przy czym na Jastorze zobaczymy mecze naszej drużyny oraz spotkania strefy medalowej. Bądźcie z nami!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ