Młodzież

 
2022-04-03

Mamy to! Drużyna młodzików JKH GKS Jastrzębie wywalczyła mistrzostwo Polski U16, pokonując w niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach Niedźwiadki Sanok 5:4 po dogrywce! Złotą bramkę zdobył w 63. minucie Mikołaj Osiadły. Co ciekawe, nasz zespół sięga po tytuł dokładnie rok po historycznym mistrzostwie Polski seniorów JKH GKS Jastrzębie!

 
2022-04-02

Fantastyczne wieści dotarły do nas ze Stadionu Zimowego w Tychach! Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie rozgromiła w półfinale Mistrzostw Polski U16 Podhale Nowy Targ 8:0 (3:0, 1:0, 4:0) i tym samym w niedzielę zagra z Niedźwiadkami Sanok o złoty medal! Przypomnijmy że w czwartek w fazie grupowej podopieczni Mariusza Bernackiego pokonali tego rywala 6:4. Panowie, życzymy powtórki!

 
2022-03-31

Nasza drużyna młodzików z kompletem zwycięstw awansowała do półfinałów Mistrzostw Polski U16! Dzięki pierwszemu miejscu w grupie B podopieczni Mariusza Bernackiego wyruszą w sobotę do Tychów, gdzie w najbliższy weekend odbędą się mecze o medale. Powodzenia Panowie! Wracajcie "z tarczą".

 
2022-03-28

Jak informowaliśmy kilka dni temu, za sprawą zdobycia wicemistrzostwa Śląska nasza ekipa młodzików awansowała do Mistrzostw Polski U16. JKH GKS Jastrzębie będzie współgospodarzem tej imprezy, goszcząc rozgrywki grupy B, w których podopieczni Mariusza Bernackiego podejmą kolejno Unię Oświęcim, Sokoły Toruń i Niedźwiadki Sanok. Życzymy powodzenia, Panowie!

 
2022-03-28

Mamy pierwszy medal mistrzostw Polski w tym sezonie! W niedzielę w Oświęcimiu zwycięstwo świętowali nie tylko podopieczni Roberta Kalabera, ale także ich młodsi koledzy z drużyny żaków starszych JKH GKS Jastrzębie! Okazały triumf nad Legią Warszawa (10:2) w meczu o trzecie miejsce dał naszej ekipie U14 cenny brązowy medal. Brawo, Panowie!

 
2022-03-26

Hokeiści Akademii JKH z grupy wiekowej młodzików będą w przyszłym tygodniu współgospodarzami Mistrzostw Polski. Awans do tego turnieju podopieczni Mariusza Bernackiego zapewnili sobie srebrnym medalem mistrzostw Śląska. Czy jastrzębianie pójdą za ciosem i staną także na krajowym podium? Życzmy tego im i... nam!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ