Młodzież

 
2021-09-06

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie wygrały Memoriał im. Artura Malickiego w Oświęcimiu, rozgrywany z okazji obchodów 75-lecia miejscowej Unii. Ekipa trenera Marka Chrabańskiego, opromieniona niedawnym sukcesem w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze, poszła za ciosem i nie tylko zdobyła przy ul. Chemików główne trofeum, ale na dodatek odniosła komplet zwycięstw!

 
2021-09-02

Znakomite wieści dotarły do nas z Nowego Targu, gdzie po zaciętej finałowej rywalizacji zwycięstwo w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze odniosła drużyna prowadzona przez trenera Marka Chrabańskiego! Tym samym JKH GKS Jastrzębie dokłada do gabloty trofeum za prestiżowy triumf w kategorii U14 CJHL.

 
2021-08-28

JKH GKS Jastrzębie to nie tylko seniorzy to także młodzież z Akademii JKH. Oprócz rozgrywek krajowych nasza młodzież rywalizuje także na arenie międzynarodowej. W dniach 25-27 sierpnia na Jastorze rozgrywany był turniej finałowy sezonu 2020/21 Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokejowej (CJHL) do lat 16.

 
2021-08-24

Zapraszamy sympatyków naszego klubu do kibicowania młodzikom z Akademii JKH GKS Jastrzębie podczas zbliżającego się wielkimi krokami finałowego turnieju w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi. Od środy do piątku gościć będziemy na Jastorze drużyny z Ukrainy, Czech i Polski!

 
2021-06-21

Kwartet zawodników JKH GKS Jastrzębie znalazł się w gronie hokeistów powołanych na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U16, której selekcjonerem jest Tobiasz Bigos. W biało-czerwone szeregi staną w dniach od 25 czerwca do 4 lipca Jakub Onak, Maciej Poręba, Bartłomiej Stolarski i Sebastian Wojciechowski.

 
2021-05-15

Miło nam poinformować, iż trzech zawodników drużyny młodzików JKH GKS Jastrzębie znalazło się w elitarnym gronie dziewięciu hokeistów przyjętych do pierwszej klasy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Katowicach. Są to Bartłomiej Stolarski, Filip Wojciechowski oraz Dawid Kapusta. Gratulujemy!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ