Młodzież

 
2022-12-02

Juniorzy młodsi JKH GKS Jastrzębie wywalczyli awans do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli mistrzostw Polski U18! Podopieczni trenerów Mariusza Bernackiego i Wojciecha Czecha zapewnili sobie kwalifikację za sprawą zajęcia drugiego miejsca w eliminacyjnej grupie B, gdzie wyrównany bój o finały nasza ekipa stoczyła z rywalami z Janowa i Sanoka.

 
2022-11-21

Hokeiści drugiej drużyny JKH GKS Jastrzębie mają za sobą dwa kolejne mecze w rozgrywkach I ligi. Nasza młoda ekipa mimo dzielnej postawy wróciła jednak bez punktów z wyjazdu na wschód Polski. Na plus ostatnich pojedynków w tym roku należy zaliczyć siedem zdobytych goli.

 
2022-11-16

Juniorzy młodsi Akademii JKH GKS Jastrzębie mają za sobą bardzo udany weekend. Podopieczni Mariusza Bernackiego, Wojciecha Czecha i Vaclava Stevceka skutecznie zrewanżowali się Tyskim Lwom za porażkę w finale sierpniowych zmagań Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18 na Jastorze, wygrywając zmagania drugiej rundy na Stadionie Zimowym! W ogólnej tabeli rozgrywek jastrzębianie zajmują drugie miejsce.

 
2022-11-07

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie mają za sobą dwa trudne mecze na szczeblu I Ligi / MHL. Podopieczni Mariusza Bernackiego ponieśli wprawdzie porażki, jednakże za swoją postawę szczególnie w drugim z pojedynków nie muszą się wstydzić. Nasz zespół przegrywał bowiem z Unią Oświęcim w połowie spotkania aż 0:6, aby w 30. minucie rozpocząć szaloną pogoń, w efekcie której mecz zakończył się rezultatem... 6:7! Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

 
2022-11-02

Ostatni weekend października przyniósł nam nadspodziewanie sporo radości w rozgrywkach I Ligi / MHL, gdzie podopieczni Mariusza Bernackiego wygrali dwa spotkania, w tym z jednym z faworytów do medali, Sokołami Toruń. Dzięki pięciu punktom nasze rezerwy zbliżyły się do środka ligowej tabeli.

 
2022-10-26

Juniorzy młodsi Akademii JKH GKS Jastrzębie mają za sobą drugi z turniejów eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w tej kategorii wiekowej ma rangę mistrzostw Polski. Podopieczni Mariusza Bernackiego wywalczyli w Sanoku ważne trzy punkty, dzięki którym w ostatnich zawodach na Jastorze będą mieli "krążek po swojej stronie tafli". Nasi hokeiści zdołali "wyciągnąć wynik" ze stanu 0:2 na 3:2!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ