Młodzież

 
2023-11-08

Żaki starsze Akademii JKH GKS Jastrzębie odniosły w poniedziałek ważne zwycięstwo w ramach rozgrywek Ligi Śląskiej U14. Nasz zespół pokonał na wyjeździe w „meczu o sześć punktów” MOSM Tychy, dzięki czemu powrócił na pozycję wicelidera. Dodajmy, że stawką zmagań Śląskiej Ligi Żaka Starszego jest bezpośrednia kwalifikacja do Nieoficjalnych Mistrzostw Polski, którą uzyskają dwie najlepsze drużyny.

 
2023-11-06

Hokeiści pierwszoligowych rezerw JKH GKS Jastrzębie mają za sobą znakomity weekend. Podopieczni Mariusza Bernackiego wzmocnieni młodymi kolegami z pierwszej drużyny wywalczyli komplet sześciu punktów za zwycięstwa z mocnymi ekipami SMS PZHL (wicelider!) oraz Zagłębia Sosnowiec. Dzięki tej zdobyczy jastrzębianie awansowali na ósme miejsce w tabeli.

 
2023-10-10

W naszym regionie na dobre ruszyły rozgrywki młodzieżowe. Spośród ekip Akademii JKH GKS Jastrzębie na ten moment najlepiej spisują się hokeiści z kategorii młodzików (U16), którzy wspólnie ze swoimi największymi rywalami z Tychów przewodzą stawce śląskich ekip z dorobkiem 10 pkt. Co ciekawe, w klasyfikacji „kanadyjskiej” podopieczni Marka Chrabańskiego zajmują trzy pierwsze miejsca!

 
2023-10-03

Nie tylko Tauron Hokej Ligą powinien żyć kibic JKH GKS Jastrzębie. Fani naszego klubu mogą czuć się zaproszeni także na spotkania I ligi, w której ponownie występują jastrzębskie rezerwy. W swoim ostatnim spotkaniu młodzi jastrzębianie „przetarli szlak” drużynie trenera Roberta Kalabera, wygrywając... po dogrywce w Krakowie! Bohaterem dnia był znany nam doskonale Jakub Onak, który zdobył dwa gole.

 
2023-09-23

W minioną środę hokeiści Akademii JKH GKS Jastrzębie gościli w Urzędzie Miasta na uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień dla trenerów i młodych sportowców. Nasz klub został uhonorowany za mistrzostwo Polski młodzików z sezonu 2021/22, a ponadto indywidualnie wyróżnieni zostali nasi reprezentanci Polski z kategorii juniorów młodszych.

 
2023-08-10

Nie tylko ekstraligą żyje kibic JKH GKS Jastrzębie. W zbliżającym się sezonie nasz klub ponownie reprezentowany będzie także w I lidze / Młodzieżowej Hokej Lidze, gdzie zagrają nasi juniorzy z roczników 2004-2007. Podopieczni Mariusza Bernackiego będą walczyć o pierwszoligowe punkt oraz bezpośrednią kwalifikację do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów. Sezon ruszy w weekend 9-10 września, kiedy to nasza ekipa podejmie kolejno SMS Toruń i Fabrykanci Łódzkie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ