Młodzież

 
2022-03-28

Mamy pierwszy medal mistrzostw Polski w tym sezonie! W niedzielę w Oświęcimiu zwycięstwo świętowali nie tylko podopieczni Roberta Kalabera, ale także ich młodsi koledzy z drużyny żaków starszych JKH GKS Jastrzębie! Okazały triumf nad Legią Warszawa (10:2) w meczu o trzecie miejsce dał naszej ekipie U14 cenny brązowy medal. Brawo, Panowie!

 
2022-03-26

Hokeiści Akademii JKH z grupy wiekowej młodzików będą w przyszłym tygodniu współgospodarzami Mistrzostw Polski. Awans do tego turnieju podopieczni Mariusza Bernackiego zapewnili sobie srebrnym medalem mistrzostw Śląska. Czy jastrzębianie pójdą za ciosem i staną także na krajowym podium? Życzmy tego im i... nam!

 
2022-03-25

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zameldowały się w półfinale Mistrzostw Polski U14, które rozgrywane są w Oświęcimiu. W trzech grupowych meczach podopieczni Marka Chrabańskiego zdobyli... 28 goli! W półfinale jastrzębianie postarają się zatrzymać faworyzowany MOSM Tychy.

 
2022-03-22

We wtorek w Oświęcimiu rozpoczną się Mistrzostwa Polski Żaków Starszych. Nasza ekipa prowadzona przez trenera Marka Chrabańskiego przystąpi do zmagań ośmiu najlepszych drużyn U14 jako wicemistrz Śląska. Jastrzębianie znaleźli się w grupie A z Unią Oświęcim, ŁKH Łódź i Stoczniowcem Gdańsk. Powodzenia, panowie!

 
2022-03-21

W miniony weekend w Nowym Targu rozegrana została trzecia runda rozgrywek grupy niebieskiej Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi U16. Nasza ekipa młodzików już wcześniej zapewniła sobie awans z grupy czerwonej, a zawody na Podhalu wykorzystała do celów przygotowawczych przed Mistrzostwami Polski. Podopieczni Mariusza Bernackiego zajęli w tej rywalizacji trzecie miejsce, ustępując m.in. drużynie z ogarniętego wojną Charkowa.

 
2022-03-15

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w trzeciej rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi w Nowym Targu. W CJHL od lat rywalizują także ekipy z Ukrainy, w związku z czym w ramach turnieju rozegrano Turniej dla Pokoju. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podopieczni Marka Chrabańskiego po pokonaniu rówieśników zza Buga zdobyli prestiżowe złoto!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ