Młodzież

 
2021-03-19

Nasze żaki starsze będą w dniach 19-21 marca gospodarzami finałów Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. W rywalizacji roczników 2007 i młodszych biorą udział tylko i wyłącznie mistrzowie trzech regionów. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy turnieju mają już zapewnione medale i tym samym będzie to pierwsze w tym sezonie mistrzowskie podium Akademii JKH GKS Jastrzębie.

 
2021-03-18

Odetchnijmy nieco od walki o medale w Polskiej Hokej Lidze i przenieśmy się na moment "tam, gdzie zaczyna się hokej". Nasi zawodnicy z rocznika 2009 i młodszych zakończyli bowiem sezon ligowy zdobyciem brązowego medalu Mistrzostw Śląska Żaków Młodszych, zaciekle (choć nieudanie) walcząc o srebro z Naprzodem Janów. Podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla zdołali m.in. po dramatycznym boju pokonać późniejszych bezkonkurencyjnych mistrzów regionu z Tychów.

 
2021-03-18

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie przed tygodniem zakończyła zmagania w Lidze Śląskiej zdobyciem brązowego medalu w naszym regionie. Lokata na podium tuż za drużynami z Tychów i Janowa dała podopiecznym trenera Mariusza Bernackiego przepustkę na Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej, które we wtorek ruszą w Oświęcimiu.

 
2021-03-10

Żaki Starsze JKH GKS Jastrzębie efektownie zakończyły zmagania w Lidze Śląskiej. Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego nie zadowolili się jednak "tylko" regionalnym złotem, ale dodatkowo... wygrali wszystkie 21 meczów, strzelając w nich 324 gole! Triumf na Śląsku daje im przepustkę do ścisłych finałów Mistrzostw Polski Żaków Starszych, które niebawem odbędą się na Jastorze.

 
2021-03-04

Miło nam poinformować, iż trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie wzbogaciło swój hokejowy dorobek o brązowe medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Są to napastnicy Wojciech Zając, Bartłomiej Spyrka i Andrzej Chodak, którzy wywalczyli wraz z Polonią Bytom trzecie miejsce w finałowym turnieju w Katowicach.

 
2021-02-14

Nasi zdobywcy Pucharu Polski zawitali w minionym tygodniu na zajęcia swoich następców z grup naboru, mikrusów i żaków młodszych. Dla naszych zawodników była to znakomita okazja nie tylko do przekazania młodszym kolegom cennych porad, ale też do... przypomnienia sobie swoich początków na lodzie, gdy hokej był tylko i wyłącznie czystą radością!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ