Młodzież

 
2020-09-29

Uczestników środowych zajęć grup naboru czeka nie lada niespodzianka. Podczas popołudniowego treningu będą oni mieli okazję osobiście poznać i popracować z najlepszym strzelcem w historii jastrzębskiego ekstraligowego hokeja i kapitanem naszej drużyny Maciejem Urbanowiczem!

 
2020-09-08

W sobotę i w niedzielę na Lodowisku Jastor rozegrany został Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Starszych, w którym udział wzięli chłopcy z roczników 2007 i młodszych oraz dziewczęta z roczników 2005 i 2006. Zawody padły łupem "Szarotek" z Nowego Targu, które o cztery punkty wyprzedziły JKH GKS Jastrzębie. Za sprawą tych emocjonujących zawodów wielu kibiców miało okazję poczuć wreszcie powiew zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2020/2021!

 
2020-09-03

W najbliższy weekend na kibiców JKH GKS Jastrzębie czekają kolejne przedsezonowe emocje z udziałem naszej młodzieży. W dniach 5-6 września nasz klub będzie gospodarzem Turnieju Hokeja na Lodzie Żaków Starszych, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie Naprzód Janów, MMKS Nowy Targ, ŁKH Łódź i Unię Oświęcim.

 
2020-09-02

Ani się nie obejrzeliśmy, a zakończyły się wakacje. Choć przed nami jeszcze kilkanaście dni lata, to wraz z rozpoczęciem sezonu Polskiej Hokej Ligi nieodwołalnie zaczynamy odczuwać chłodniejszy powiew. To idealny moment na... rozpoczęcie przygody z hokejem na lodzie, w której pierwsze kroki Wasi synowie mogą poczynić za sprawą udziału w akcji bezpłatnej nauki jazdy na łyżwach JKH GKS Jastrzębie!

 
2020-08-24

Po wielu miesiącach przerwy hokej na lodzie na dobre wrócił na Lodowisko Jastor! W miniony weekend (wreszcie z udziałem kibiców) rozegrany został wsparty przez Fundację JSW Turniej Hokeja na Lodzie Żaków Młodszych, w którym młodzi jastrzębianie stoczyli zacięty bój o triumf z MOSM Tychy i ŁKH Łódź. Ostatecznie o naszym zwycięstwie decydowała mała tabela i bezpośrednia wygrana nad "Tyskimi Lwami".

 
2020-08-24

Ekipa młodzieży JKH GKS Jastrzębie wygrała mocno obsadzony Międzynarodowy Turniej Hokejowy w Orłowej, pozostawiając w pokonanym polu renomowane czeskie drużyny! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego odnieśli dziewięć zwycięstw w dwunastu meczach i tym samym znakomicie rozpoczęli sezon 2020/2021. Warto dodać, że jastrzębianie otrzymali w nagrodę - obok pucharu - także okazały tort.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ