Młodzież

 
2022-10-14

O znakomitej inauguracji sezonu w wykonaniu naszych młodzików informowaliśmy niejednokrotnie. Tymczasem rozpoczęła się już druga runda zmagań Ligi Śląskiej U16, a podopieczni trenera Wojciecha Czecha nadal punktują aż miło. W sześciu meczach hokeiści Akademii JKH GKS Jastrzębie zdobyli komplet osiemnastu "oczek", zdobywając 60 bramek!

 
2022-10-12

Młodzież z pierwszoligowych rezerw naszego klubu wsparta przez kilku bardziej doświadczonych kolegów powiększyła w miniony weekend swój dorobek o cztery punkty. Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego powoli nabierają seniorskich szlifów, czego efektem jest awans na dwunaste miejsce w tabeli MHL oraz drugie zwycięstwo w sezonie.

 
2022-10-11

Oczywistym jest, że każdy rozsądny rodzic zastanawia się nad przyszłością swojego dziecka. Kim będzie? Czy osiągnie więcej niż ja? Jaka będzie jego droga przez tę niełatwą rzeczywistość? Wreszcie - czy... będzie szczęśliwe? Hokej na lodzie nie da Wam odpowiedzi na te trudne pytania. Może jednak pomóc odnaleźć ścieżki, które znacznie ułatwią Waszym pociechom (i Wam przy okazji) wspólne przeżycie ich dorastania. Akademia JKH GKS Jastrzębie może stać się dla Was partnerem w trudnym dziele przygotowania Waszych synów na zderzenie z dorosłością.

 
2022-10-05

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie niemal miesiąc czekali na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach I ligi / Młodzieżowej Hokej Ligi. W minioną niedzielę podopieczni Mariusza Bernackiego przerwali w końcu impas, pokonując na wyjeździe MOSM Tychy 4:2 (1:1, 2:0, 1:1). Bohaterem dnia był Dawid Zawiła, który zapisał na swoje konto hattricka. Dla naszej młodzieży wspartej przez kilku bardziej doświadczonych kolegów to pierwsza wygrana na szczeblu rozgrywek seniorów!

 
2022-10-03

Ekipa młodzików Akademii JKH GKS Jastrzębie wywalczyła trzecie miejsce w turnieju pierwszej rundy Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w Nowym Targu! Podopieczni trenera Wojciecha Czecha pokonali m.in. ekipy z Litwy i Rumunii, ulegając jedynie złotym i srebrnym medalistom. Warto dodać, że jastrzębianie będą gospodarzami grudniowej rundy CJHL U16, na którą już teraz zapraszamy na Jastor!

 
2022-09-28

Z nieukrywaną satysfakcją kontynuujemy podsumowanie ostatnich zmagań hokeistów Akademii JKH GKS Jastrzębie. Od minionego czwartku młodzi jastrzębianie zanotowali godną podziwu passę, wygrywając w swoich śląskich ligach... wszystko! Triumfy odnieśli młodzicy, żaki starsze, żaki młodsze i mikrusy. Zapraszamy do krótkiego "resume", a zarazem zachęcamy Was do wizyt na Jastorze, gdzie w rozgrywkach młodzieżowych naprawdę sporo się dzieje. Przykład? W żakach starszych przegrywaliśmy z Tychami 0:2, a skończyło się na... 9:6!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ