Młodzież

 
2024-04-06

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie zagra o złoto Mistrzostw Polski U16! W półfinale turnieju rozgrywanego w Tychach i Janowie podopieczni Marka Chrabańskiego pokonali Naprzód Janów 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) i tym samym w niedzielę o godz. 13:45 zmierzą się na Zimowym z MOSM Tychy! Życzymy naszym dzielnym chłopakom przełamania tyskiego kompleksu i „pomszczenia” starszych kolegów z drużyn seniorów i juniorów młodszych. Transmisja na Youtube / Polski Hokej.

 
2024-04-02

We wtorek w Tychach i Janowie ruszają Mistrzostwa Polski Młodzików. W turnieju z udziałem najlepszych polskich drużyn U16 nie zabraknie rzecz jasna JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego powalczą na Stadionie Zimowym z MOSM Tychy (2 kwietnia), Podhalem Nowy Targ (3 kwietnia) i ŁKH Łódź (4 kwietnia). Życzymy powodzenia!

 
2024-03-19

Żaki Starsze JKH GKS Jastrzębie znakomicie rozpoczęły udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski U14, które rozgrywane są na Jastorze (grupa A) oraz w Sanoku (grupa B i finały). Podopieczni trenerów Vaclava Stevceka i Magdaleny Jabłońskiej sprawili nam miłą niespodziankę, pokonując na inaugurację faworyzowany ŁKH Łódź 10:6 (3:1, 3:4, 4:1). Bohaterem dnia okazał się Aleksander Rzekanowski, który czterokrotnie dziurawił łódzką siatkę, w tym trzy razy w trzeciej tercji.

 
2024-03-18

Nie samym play-off Tauron Hokej Ligi żyje kibic JKH GKS Jastrzębie. Dlatego zachęcamy i zapraszamy na Jastor we wtorek, środę i czwartek na fazę grupową nieoficjalnych Mistrzostw Polski Żaków Starszych! Podopieczni Vaclava Stevceka i Magdaleny Jabłońskiej powalczą na naszej tafli o awans do czołowej czwórki, która w najbliższy weekend zagra w Sanoku o medale. Łatwo nie będzie, ale wierzymy, że nasza dzielna ekipa stawi czoła faworytom!

 
2024-03-18

JKH GKS Jastrzębie z pierwszym medalem Mistrzostw Polski w tym sezonie! Premierowe trofeum w rozgrywkach 2023/24 trafia do naszych gablot za sprawą juniorów młodszych prowadzonych przez Igora Dwornyka i Wojciecha Czecha, którzy sięgnęli po srebro podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krynicy. W skali kraju lepsi okazali się jedynie rówieśnicy z Tychów. Gratulacje Panowie! Dziękujemy za piękny zwiastun... dalszych sukcesów JKH GKS!

 
2024-03-17

Juniorzy młodsi JKH GKS Jastrzębie awansowali do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krynicy! W sobotę podopieczni Igora Dwornyka i Wojciecha Czecha rozgromili Naprzód Janów 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) i tym samym w niedzielę o godz. 13:00 rozpoczną bój o złoto z MOSM Tychy. Życzymy powodzenia i... przełamania w derbowej rywalizacji z rówieśnikami z „Piwnego Miasta”!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ