Młodzież

 
2024-02-07

Nie tylko kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich żyjemy w „przerwie na reprezentację”. Obok pięciu seniorów w kadrach narodowych biało-czerwonych mamy też bowiem kilkunastu przedstawicieli U20, U18 i U16. Co więcej, adepci Akademii JKH GKS znaleźli się także w reprezentacji... Litwy! Dodajmy, że w sumie dziewięciu spośród powołanych to uczniowie klas hokejowych w ZSMS Jastrzębie-Zdrój.

 
2024-02-04

Najstarsza młodzież Akademii JKH GKS Jastrzębie pewnie wygrała turniej barażowy w Sosnowcu i tym samym zagra w turnieju Mistrzostw Polski Juniorów! W sobotę i niedzielę podopieczni Mariusza Bernackiego odprawili kolejno Niedźwiadki Sanok i Zagłębie Sosnowiec, dzięki czemu uzupełnili czołową ósemkę w kategorii U20. Z naszej ekipy najlepiej punktował Bartłomiej Stolarski z trzema bramkami i dwiema asystami na koncie.

 
2024-01-11

W piątek i w niedzielę czekają nas ważne ekstraligowe pojedynki JKH GKS Jastrzębie z Unią Oświęcim i GKS Tychy, ale jeżeli z początkiem 2024 roku czujecie większy głód hokeja, to zapraszamy także na I ligę! W sobotę i w niedzielę nasze rezerwy podejmą na Jastorze Olivię Gdańsk i Sokoły Toruń. Będą to pojedynki ważne w aspekcie walki o czołową szóstkę Centralnej Ligi Juniorów oraz awans do fazy play-off I ligi.

 
2023-12-12

Wiele lat temu Zgierz był miastem... dwóch klubów, z którymi rywalizowali nasi hokeiści. Dziś wprawdzie próżno szukać Włókniarza i Boruty na szczeblu centralnym, ale za to w miniony weekend lodowisko w tym mieście gościło nieoficjalne finały żaków (obecnie już starszych) z udziałem najlepszych ekip minionego sezonu. JKH GKS Jastrzębie po niełatwej walce zajął w tym gronie szóste miejsce.

 
2023-12-11

Od piątku do niedzieli Akademia JKH GKS Jastrzębie była gospodarzem drugiej rundy Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) U17. Trzydniowa impreza z udziałem ekip polskich, łotewskich, rumuńskiej i ukraińskiej przyniosła sporo emocji i... jeszcze więcej przetasowań w tabeli. Triumf z kompletem zwycięstw odnieśli goście znad Bałtyku, HK Kurbads Ryga. Nasz zespół zajął drugie miejsce, w ostatnim i decydującym starciu pokonując Tyskie Lwy.

 
2023-12-06

Choć w 2023 roku na Lodowisku Jastor nie zagości już ekstraliga, nie oznacza to, że nasz obiekt żegna się z hokejem aż do stycznia. Od piątku do niedzieli Akademia JKH GKS Jastrzębie będzie gospodarzem drugiej rundy Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi U17, goszcząc rywali z Polski, Ukrainy, Łotwy i Rumunii. Zapraszamy na Jastor!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ