Młodzież

 
2020-02-03

Za nami pierwszy z trzech turniejów fazy grupowej Centralnej Ligi Juniorów. JKH GKS Jastrzębie świetnie rozpoczął zmagania w tej rundzie, pokonując na Jastorze kolejno MOSM Tychy i, co szczególnie cenne, triumfatora I ligi - Zagłębie Sosnowiec.

 
2020-01-27

Druga drużyna JKH GKS Jastrzębie zakończyła rozgrywki I ligi (Młodzieżowej Hokej Ligi) na najniższym stopniu podium z dorobkiem 51 pkt. Teraz przed podopiecznymi Zbigniewa Wróbla decydująca część sezonu - Centralna Liga Juniorów oraz mistrzostwa kraju!

 
2020-01-19

W listopadzie i grudniu zaprezentowaliśmy Wam zespoły młodzieżowe JKH GKS Jastrzębie z roczników młodzików, żaków starszych i żaków młodszych. Dziś w ramach cyklu "Poznajmy się" zachęcamy do zapoznania się z naszą ekipą mikrusów - to im będziemy kibicować w ekstralidze za mniej więcej dziesięć lat! Na razie jednak skupimy się na wspieraniu tej drużyny w zmaganiach o triumf w turnieju "Czerkawski Cup 2020". Jak zwykle liczymy, że również za sprawą tej lektury poczujecie się zachęceni do odwiedzenia Jastora także przy okazji spotkań naszej młodzieży.

 
2020-01-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2005 i młodszych mają za sobą udany, a zarazem niezwykle cenny pod kątem szkoleniowym start w Noworocznym Turnieju Hokejowym w Orłowej. Nasz zespół zajął w zawodach czwarte miejsce, tocząc wyrównane pojedynki ze Słowakami, Czechami i Kanadyjczykami.

 
2020-01-07

W miniony weekend rezerwy JKH GKS Jastrzębie powróciły do walki o I-ligowe punkty. Podopieczni trenera Zbigniewa Wróbla odnieśli dwa cenne zwycięstwa, wywożąc wygrane z Janowa (3:1) i Oświęcimia (5:2). Dzięki nim jastrzębianie odzyskali pozycję lidera z dorobkiem 51 pkt.

 
2020-01-05

W sobotni poranek hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2005 i młodszych mieli okazję skrzyżować kije z kanadyjskim zespołem Whitby Wildcats. Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego nie zmarnowali okazji do zaprezentowania się z jak najlepszej strony, pokonując ekipę spod Toronto 6:3 (5:0, 1:3, 0:0). Po dwa gole dla gospodarzy strzelili Mikołaj Mrula i Bartłomiej Stolarski, a po jednym dołożyli Maciej Poręba i Sebastian Wojciechowski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ