Młodzież

 
2022-03-07

Wyjazdowym niedzielnym triumfem w Katowicach żaki starsze JKH GKS Jastrzębie przypieczętowały tytuł wicemistrzów Śląska U14 za sezon 2021/22! Tym samym będą reprezentować oni nasz klub w turnieju finałowym Mistrzostw Polski, który odbędzie się za dwa tygodnie w Oświęcimiu. Ekipa trenera Marka Chrabańskiego zdobyła w osiemnastu meczach... 247 bramek! Gratulujemy!

 
2022-02-19

Miło nam poinformować, iż Miasto Jastrzębie-Zdrój wsparło szkolenie dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie sumą 80 tys. zł w ramach dotacji na realizację zadania wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2022 rok.

 
2022-02-14

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie postawiły efektowną "kropkę nad i" w zadaniu awansu do finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! W miniony weekend ekipa trenera Marka Chrabańskiego mimo niewielkiego potknięcia wygrała rywalizację na Jastorze, a zarazem triumfowała w tzw. grupie zielonej U14. To oznacza bonus w postaci trzech punktów na starcie finałów. Gratulujemy!

 
2022-02-11

Drużyna juniorów młodszych JKH GKS Jastrzębie zakończyła rozgrywki Ligi Śląskiej U18 na trzecim miejscu, a to oznacza brązowy medal mistrzostw regionu. Podopieczni Mariusza Bernackiego to głównie młodzicy, a zatem śląskie podium należy uznać za niezły wynik. Warto podkreślić, że jastrzębianie byli jedyną drużyną, która w sezonie pokonała mistrza z Oświęcimia.

 
2022-02-09

Zaledwie kilka dni temu cieszyliśmy się z awansu naszych młodzików do finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi, a tymczasem przed nami podobne emocje związane z żakami starszymi! Od 10 do 12 lutego JKH GKS Jastrzębie będzie podejmował zmagania CJHL w kat. do lat czternastu. Podopieczni Marka Chrabańskiego są o włos od kwalifikacji do kwietniowej walki o medale. Zapraszamy na Jastor!

 
2022-02-07

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie awansowała do turnieju finałowego Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! Podopieczni trenera Mariusza Bernackiego znaleźli się w czołowej trójce tzw. grupy czerwonej za sprawą świetnego występu w ostatniej rundzie zmagań, która rozegrana została na Jastorze. Nasz zespół odniósł pięć zwycięstw w sześciu meczach, pokonując m.in. najlepszy w grupie Żalgiris Kowno.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ