JKH Biznes

 

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Grupa JSW jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego hard i znaczącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.
Fundacja JSW Fundacja JSW wspiera inicjatywy w czterech obszarach – kultury i tradycji, wypoczynku i rekreacji, nauki i edukacji oraz zdrowia i bezpieczeństwa.
Miasto Jastrzębie-Zdrój Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera sport poprzez różne dostępne formy takie jak: dotacje, nagrody, stypendia.
MIASTO JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - TU WSPIERAMY SPORT

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju Zakresem działalności MOSiR-u objęte są wszelkie działania zmierzające w kierunku organizacji masowych imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców miasta.

 Prymat sp. z o.o. Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie. Prymat sp. z o.o. zarządza markami: Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne oraz Prymat GastroLine.

 Firma Antończyk sp. j. Domeną działalności jest sprzedaż szeroko rozumianych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

RYŚ Robert Ryś, Jerzy Ryś sp.j. Transport ciężki

Jastrzębska Spółka Kolejowa sp. z o.o. Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. jest właścicielem przekazanych aportem przez JSW S.A. budynków, budowli i urządzeń służących do prowadzenia ruchu kolejowego oraz gruntów, na których te obiekty są zlokalizowane.

P.U.H. Mer-Trans Transport-Turystyka P.U.H ,,Mer-Trans'' Transport-Turystyka to firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się dużym zaufaniem w branży turystyczno-transportowej.

Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o. Jastrzębskie Zakłady Remontowe to firma usługowo - produkcyjna, która od ponad 15 lat specjalizuje się w remontach i modernizacji maszyn i urządzeń górniczych.

Zakłady Mięsne HAGA PLUS sp. z o.o. O jakość wędlin, ich oryginalność i smak dbają od samego początku. Cały proces produkcji nadzoruje zespół najlepszych technologów, a testom, nieustannie, poddawane są próbki partii produkcyjnych.

Gli-Therm sp. z o.o. Gli-Therm Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą szeregu surowców i produktów chemii specjalistycznej mających zastosowanie głównie w instalacjach pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym czy budownictwie.
Galeria Wiślanka S.A., sp.k. Galeria Wiślanka to pierwsza nowoczesna galeria handlowo-rozrywkowa w Żorach. Znajdziesz 80 sklepów oferujących produkty i usługi uznanych marek oraz pierwsze w Żorach wielosalowe kino – Helios.

Magna Tyres Poland sp. z o.o. MAGNA TYRES POLAND zajmuje się dystrybucją opon wielkogabarytowych i przemysłowych wyprodukowanych przez MAGNA TYRES GROUP, uznanego producenta w branży oponiarskiej mającego swoją siedzibę w holenderskim Waalwijk.
Inter Cars S.A. Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Hotel Dąbrówka Kompleks Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju oferuje bazę noclegową dla 140 osób, restaurację, 3 sale konferencyjne i bankietowe, zaplecze spa i szereg atrakcji dodatkowych. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych, przyjęć weselnych i okolicznościowych, bankietów i konferencji a także obozów sportowych, pobytów indywidualnych i grupowych.

 JSU sp. z o.o. Multi-agencja, posiadająca w swojej ofercie ubezpieczenia wielu zakładów ubezpieczeniowych.
 JSW Ochrona Głównym celem firmy jest zabezpieczenie majątku zakładów JSW i spółek z Grupy Kapitałowej oraz realizacja usług ochroniarskich na oczekiwanym poziomie.

Nowa Computer S.C. Obsługa sprzedaży, serwis sprzętu komputerowego, serwis sprzętu komputerowego, kas fiskalnych i drukarek.
Spedycja "Pawbud" sp. z o.o. Firma SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się spedycją międzynarodową i krajową.
Wody Mineralne
F.H.P „Ela” E.Kiełkowska
Specjalizuje się w rozlewaniu Naturalnej Wody Źródlanej ZAMECKA, jak również produkcji napoi COOL, wód smakowych, oranżady tradycyjnej oraz napoju regeneracyjnego Plus.
Restauracja "Stary Zdrój" Restauracja "Stary Zdrój" to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie Jastrzębia. Zwraca uwagę eleganckimi, przytulnymi, kameralnymi wnętrzami w zabytkowej piwnicy.
Fitness Club & SPA Zahir Jeśli chcesz poprawić swoja sylwetkę, pracować nad kondycją lub odjąć sobie lat, oddaj się w ręcę fachowców!!!  Zaopiekuje się Wami profesjonalny, wykwalifikowany zespół Zahira, który poprowadzi Wam zajęcia, pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, jak odpowiednio odżywiać się oraz jak korzystać z sprzętu znajdującego się na wyposażeniu klubu. 
TIXEWASH Polska sp. j. Myjnia samoobsługowa i bezdotykowa.
Progres Automatyka sp. z o.o. Usługi z zakresu automatyki przemysłowej. Szkolenia i doradztwo techniczne. Sprzedaż aparatury automatyki i elektrotechniki przemysłowej. Oświetlenie Led.
Szkoła Tańca Explozja Tańca Szeroki zakres zajęc, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wykfalikifikowana kadra instruktorska, która szkoli tancerzy, aby mogli cieszyc się tancem , jak i zdobywać doswiadczenie na festiwalach i przeglądach tanecznych oraz zawodach, krajowych i zagraniczncznych.
 ArtDay Marketing Agency Partner marketignowy Klubu JKH GKS Jastrzębie.
JasNet Jastrzębski Portal Informacyjny  Patronat medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.
enowiny.pl

Patronat medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.

Portal informacyjny Tygodnika Regionalnego Nowiny.
Zasięg: Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Czerwionka-Leszczyny, Rydułtowy, Orzesze, Pawłowice, Knurów, Wodzisław Śląski i okolice.

Tygodnik Regionalny Nowiny Patronat medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.
JastrzębieOnline Partner medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.
Hokej.net Partner medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.
tuJastrzębie.pl Partner medialny Klubu JKH GKS Jastrzębie.
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ