Wywiady

 
2018-02-21

Ćwierćfinałowa batalia z Podhalem tuż tuż. Podopieczni Roberta Kalabera w pocie czoła szykują się do najważniejszej części sezonu, a o szanse na awans do półfinału zapytaliśmy defensora JKH GKS Jastrzębie, Jakuba Gimińskiego.

 
2018-02-08

W wywiadzie z prezesem JKH GKS Jastrzębie, Kazmierzem Szynalem udzielonego dla portalu JasNet.pl przeczytacie między innymi o zbliżających się Play-Offach, trenerze Robercie Kalaberze oraz kwestiach transferowych. Zapraszamy do lektury. (fot. JasNet.pl)

 
2018-01-08

W niedzielnym meczu z Tychami lider jastrzębskiego zespołu, Leszek Laszkiewicz zdobył swoją setną bramkę dla JKH GKS Jastrzębie w historii ekstraligowych występów. Kolejna bariera złamana przez profesora Laszkiewicza motywuje najlepszego polskiego napastnika do dalszej pracy.

 
2017-12-26

O wspomnienia z turnieju finałowego Pucharu Polski z 2012 roku, gdy JKH sięgnął po to trofeum zapytaliśmy również Daniela Czubińskiego, ówczesnego asystenta Jirziego Reznara. Trener, który obecnie odpowiada za szkolenie w grupie naboru pamięta, że mało kto stawiał na ekipę znad czeskiej granicy.

 
2017-12-24

Tuż po świętach cztery najlepsze zespoły Polskiej Hokej Ligi wezmą udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Jastrzębian czeka trudny pojedynek z liderem, GKS-em Tychy. Przed pięcioma laty, gdy JKH sięgał po historyczne trofeum, też nikt nie stawiał na ekipę znad czeskiej granicy, a mimo to jastrzębianie odprawili w półfinale właśnie Tychy, a w finale ograli faworyzowany zespół z Sanoka. Z tamtej drużyny w JKH został jeszcze Richard Bordowski, który wierzy, że sukces ten można powtórzyć.

 
2017-10-27

Po dwunastu meczach jastrzębianie mają na swoim koncie dziewięć wygranych i trzy porażki i zajmują pozycję wicelidera Polskiej Hokej Ligi. Według czeskiego napastnika JKH, Tomasza Kominka drużyna znad czeskiej granicy to odpowiednio skomponowana mieszanka młodych i doświadczonych graczy, co ma niebagatelny wpływ na wyniki w lidze. Poza tym z wywiadu z czeskim skrzydłowym dowiecie się, jakie cele postawiono przed drużyną w najbliższych tygodniach i co widzi Tomasz Kominek, gdy przejeżdża w pobliżu bramki JKH.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ