Wywiady

 
2019-12-07

Po piątkowym derbowym pojedynku swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów tradycyjnie podzielili się trenerzy. W konferencji prasowej udział wzięli Piotr Sarnik (GKS Katowice) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie), którzy - obok wrażeń pomeczowych - odnieśli się także do kwestii terminarza, czyli sporej liczby spotkań, które muszą rozgrywać ich podopieczni.

 
2019-12-02

Po niedzielnym spotkaniu, w którym mistrz Polski GKS Tychy musiał niespodziewanie uznać wyższość osłabionej kontuzjami ekipy JKH GKS Jastrzębie, na pomeczowej konferencji prasowej pojedynek ocenili trenerzy obu ekip, czyli Andriej Gusow (GKS Tychy) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie).

 
2019-11-27

Po wtorkowym pojedynku na Jastorze trenerzy Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie) i Nik Zupancić (Re-Plast Unia Oświęcim) ocenili zakończone zawody, w których zwycięstwo odnieśli goście. Obaj szkoleniowcy zgodzili się, że było to wyrównane i bardzo trudne spotkanie.

 
2019-11-23

Po piątkowym meczu JKH GKS Jastrzębie z Energą Toruń (8:3) trenerzy obu ekip podzielili się swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów. Na konferencję prasową przybyli: Michał Plaskiewicz (II trener Energi) oraz szkoleniowiec zwycięzców Robert Kalaber.

 
2019-11-20

Po wtorkowym spotkaniu na Jastorze pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Lotosem PKH Gdańsk (3:4) trenerzy obu drużyn podzielili się swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów. Siłą rzeczy w zdecydowanie lepszym nastroju mógł być Marek Ziętara, który przyznał, że jego zespół przeszedł drogę "z piekła do nieba".

 
2019-11-13

Po wtorkowym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Podhalem Nowy Targ (5:2) trenerzy obu drużyn, Robert Kalaber i Phillip Barski, podzielili się swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ