Wywiady

 
2019-10-11

Po piątkowym spotkaniu na konferencji prasowej z dziennikarzami jak zawsze spotkali się trenerzy obu ekip. Energę Toruń reprezentował asystent Jurija Czucha Michał Plaskiewicz, natomiast ze strony gospodarzy jak zawsze swoją opinią podzielił się Robert Kalaber.

 
2019-10-04

Nie doszedł do skutku dzisiejszy mecz pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice, w związku z czym prezes Kazimierz Szynal oraz dyrektor sportowy Leszek Laszkiewicz postanowili przedstawić swoje stanowisko odnośnie tej sytuacji na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji prasowej.

 
2019-09-27

Po piątkowym meczu derbowym na Jastorze tradycyjnie już trenerzy Andriej Gusow (GKS Tychy) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie) podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat zakończonych zawodów. Z oczywistych powodów w lepszym nastroju był Gusow. 

 
2019-09-21

Trenerzy Jacek Szopiński (Naprzód Janów) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie) ocenili po piątkowym spotkaniu zakończone zawody. Paradoksalnie, więcej optymizmu wykazywał szkoleniowiec pokonanych, który wprawdzie przyznał, że gospodarze wygrali zasłużenie, ale zarazem cieszył się, że beniaminek "napsuł trochę krwi" faworytowi.

 
2019-09-13

Po spotkaniu o Superpuchar Polski trenerzy Andriej Gusow (GKS Tychy) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie) podzielili się swoimi odczuciami i opiniami odnośnie zakończonego pojedynku. W lepszym nastroju z oczywistych powodów był szkoleniowiec gości, dla którego jest to kolejne "polskie" trofeum w trenerskiej karierze.

 
2019-09-11

Robert Kalaber jest z nami już pięć lat. Słowacki szkoleniowiec objął JKH GKS Jastrzębie przed sezonem 2014/2015, zyskując w ciągu pół dekady uznanie i sympatię kibiców naszego klubu za niezwykłą pracowitość, sportową bezkompromisowość oraz wybitną fachowość. Zapraszamy do lektury przedsezonowego wywiadu z trenerem jastrzębskich hokeistów!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ