Wywiady

 
2024-03-15

Za nami Toruń, przed nami Katowice. Play-off ma to do siebie, że „nie bierze jeńców”, a czas leci jak szalony. Dlatego bez zbędnych wstępów zapraszamy do treściwego wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który opowiedział nam o nerwówce z Energą oraz metodzie na obrońców tytułu. Nasz szkoleniowiec nie ukrywa także uznania wielkiego dla tych kibiców z Jastrzębia, którzy wspierali drużynę w Toruniu po dwóch pierwszych porażkach u siebie.

 
2023-10-06

Z dorobkiem dziesięciu punktów zakończyliśmy pierwszą rundę fazy zasadniczej. "Szału nie ma", jak mawiał klasyk, ale za to nasz sztab trenerski ma spory materiał do analizy. O wrześniowej części sezonu i sposobach na poprawę miejsca w tabeli Tauron Hokej Ligi rozmawiamy z trenerem Robertem Kalaberem. Zapraszamy do lektury wywiadu.

 
2023-09-08

Meczem z drużyną z Sanoka rozpoczynamy sezon 2023/24. Będą to rozgrywki wyjątkowe, bowiem poprzedzą Mistrzostwa Świata Elity z udziałem reprezentacji Polski. JKH GKS Jastrzębie jest gotowy do podjęcia rywalizacji o najwyższe cele, czemu służyć ma przebudowana kadra oraz stabilna sytuacja organizacyjno-finansowa. O ruszających dziś rozgrywkach rozmawiamy z prezesem Kazimierzem Szynalem. Zapraszamy do lektury wywiadu.

 
2023-05-14

Zapraszamy do lektury wywiadu z Leszkiem Laszkiewiczem, dyrektorem sportowym naszego klubu oraz team leaderem reprezentacji Polski. Temat? Oczywiście awans biało-czerwonych (z mocnym jastrzębskim akcentem) do Elity! Nie brakuje tu „smaczków” zza kulis z perspektywy legendarnego zawodnika, który na pytanie o swoją rolę w historycznym sukcesie skromnie stwierdził, że... „on tam tylko sprzątał”. Polecamy!

 
2023-04-22

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił portalowi JasNet obszernego wywiadu odnośnie zakończonego sezonu oraz najbliższej przyszłości naszej drużyny. To kolejna z mających już... kilkunastoletnią historię serii rozmów podsumowujących rozgrywki. W materiale m.in. tematyka oceny sezonu, zmian kadrowych, celów transferowych czy szukania sposobu powrotu na podium. Zapraszamy do lektury!

 
2023-03-21

Od bitew z GKS Katowice minęło już kilkanaście dni, w trakcie których zbieraliśmy myśli i studziliśmy emocje. Nabraliśmy też nieco dystansu. Czas zatem na podsumowanie ćwierćfinałów i całego sezonu, o którym porozmawialiśmy z trenerem Robertem Kalaberem.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ