Wywiady

 
2023-09-08

Meczem z drużyną z Sanoka rozpoczynamy sezon 2023/24. Będą to rozgrywki wyjątkowe, bowiem poprzedzą Mistrzostwa Świata Elity z udziałem reprezentacji Polski. JKH GKS Jastrzębie jest gotowy do podjęcia rywalizacji o najwyższe cele, czemu służyć ma przebudowana kadra oraz stabilna sytuacja organizacyjno-finansowa. O ruszających dziś rozgrywkach rozmawiamy z prezesem Kazimierzem Szynalem. Zapraszamy do lektury wywiadu.

 
2023-05-14

Zapraszamy do lektury wywiadu z Leszkiem Laszkiewiczem, dyrektorem sportowym naszego klubu oraz team leaderem reprezentacji Polski. Temat? Oczywiście awans biało-czerwonych (z mocnym jastrzębskim akcentem) do Elity! Nie brakuje tu „smaczków” zza kulis z perspektywy legendarnego zawodnika, który na pytanie o swoją rolę w historycznym sukcesie skromnie stwierdził, że... „on tam tylko sprzątał”. Polecamy!

 
2023-04-22

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił portalowi JasNet obszernego wywiadu odnośnie zakończonego sezonu oraz najbliższej przyszłości naszej drużyny. To kolejna z mających już... kilkunastoletnią historię serii rozmów podsumowujących rozgrywki. W materiale m.in. tematyka oceny sezonu, zmian kadrowych, celów transferowych czy szukania sposobu powrotu na podium. Zapraszamy do lektury!

 
2023-03-21

Od bitew z GKS Katowice minęło już kilkanaście dni, w trakcie których zbieraliśmy myśli i studziliśmy emocje. Nabraliśmy też nieco dystansu. Czas zatem na podsumowanie ćwierćfinałów i całego sezonu, o którym porozmawialiśmy z trenerem Robertem Kalaberem.

 
2023-02-21

Odliczamy godziny do rozpoczęcia ćwierćfinałowej rywalizacji z GKS Katowice. Mordercze derby już na tym etapie zmagań interesują nie tylko kibiców z Jastora i Satelity, ale również fanów innych klubów. Tym bardziej zapraszamy do lektury wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który uchyla rąbka tajemnicy odnośnie przygotowań, a zarazem wskazuje atuty, jakimi dysponują nasi rywale. Szkoleniowiec zapewnia o pełnej gotowości do podjęcia wyzwania, a jednocześnie apeluje do kibiców o dodatkową mobilizację na trybunach!

 
2022-12-28

W trakcie świąteczno-noworocznej przerwy hokeiści JKH GKS Jastrzębie bynajmniej nie próżnowali. Przed podopiecznymi Roberta Kalabera decydująca część fazy zasadniczej, w której - jak zapewnia szkoleniowiec - będziemy chcieli mocno powalczyć o czołową czwórkę. Zapraszamy do lektury krótkiego wywiadu z naszym trenerem w tematach bieżących... i nie tylko.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ