Wywiady

 
2020-01-17

Wciąż świętujemy ten wspaniały czwartkowy wieczór, który - podobnie jak Puchar Polski sprzed kilku tygodni - już wpisał się do annałów jastrzębskiego hokeja. O garść wrażeń z finałów z HK Nitra i całego Pucharu Wyszehradzkiego zapytaliśmy lidera naszej defensywy, rodowitego jastrzębianina Kamila Górnego.

 
2020-01-15

Po wtorkowym spotkaniu na Jastorze, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce swoimi opiniami na temat zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Phillip Barski (Podhale) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-01-04

Po piątkowym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec, w którym obejrzeliśmy aż dziesięć goli, swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Marcin Kozłowski (Zagłębie) i Robert Kalaber (JKH GKS). Warto podkreślić, że szkoleniowiec gości rozpoczął swoją wypowiedź od gratulacji dla gospodarzy za zdobycie Pucharu Polski.

 
2019-12-29

- To nie jest tak, że ktoś był bohaterem tego finału. Bohaterem była cała drużyna! Jesteśmy jednością i całością. Wywalczyliśmy ten Puchar Polski wszyscy razem - mówił nam wzruszony powitaniem przez kibiców Ondrej Raszka podczas nocnego świętowania na Lodowisku Jastor. Zapraszamy do wywiadu z bramkarzem JKH GKS Jastrzębie, który w finale z Unią Oświęcim zachował czyste konto.

 
2019-12-21

Po ostatnim w tym roku ligowym spotkaniu na Jastorze trenerzy Lotosu PKH Gdańsk i JKH GKS Jastrzębie ocenili zakończone zawody. Zarówno pełniący tego dnia obowiązki szkoleniowca gości Marek Rączka, jak i Robert Kalaber zgodzili się, że był to typowy "mecz walki".

 
2019-12-14

Po spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Naprzodem Janów (14:0) na pomeczowej konferencji prasowej swoimi opiniami o zawodach podzielili się trenerzy obu ekip - Jacek Szopiński (Naprzód) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ