Wywiady

 
2018-09-20

Słowacki napastnik Marek Hovorka, który w ostatnich tygodniach trenował gościnnie z drużyną JKH GKS Jastrzębie dostał angaż w lidze KHL. Nowym klubem Hovorki będzie rosyjski Admirał Władywostok.

 
2018-09-09

We wtorek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną swój dwunasty sezon w ekstralidze. O ocenę przygotowań i cele na zbliżające się rozgrywki zapytaliśmy szkoleniowca JKH, Roberta Kalabera.

 
2018-02-21

Ćwierćfinałowa batalia z Podhalem tuż tuż. Podopieczni Roberta Kalabera w pocie czoła szykują się do najważniejszej części sezonu, a o szanse na awans do półfinału zapytaliśmy defensora JKH GKS Jastrzębie, Jakuba Gimińskiego.

 
2018-02-08

W wywiadzie z prezesem JKH GKS Jastrzębie, Kazmierzem Szynalem udzielonego dla portalu JasNet.pl przeczytacie między innymi o zbliżających się Play-Offach, trenerze Robercie Kalaberze oraz kwestiach transferowych. Zapraszamy do lektury. (fot. JasNet.pl)

 
2018-01-08

W niedzielnym meczu z Tychami lider jastrzębskiego zespołu, Leszek Laszkiewicz zdobył swoją setną bramkę dla JKH GKS Jastrzębie w historii ekstraligowych występów. Kolejna bariera złamana przez profesora Laszkiewicza motywuje najlepszego polskiego napastnika do dalszej pracy.

 
2017-12-26

O wspomnienia z turnieju finałowego Pucharu Polski z 2012 roku, gdy JKH sięgnął po to trofeum zapytaliśmy również Daniela Czubińskiego, ówczesnego asystenta Jirziego Reznara. Trener, który obecnie odpowiada za szkolenie w grupie naboru pamięta, że mało kto stawiał na ekipę znad czeskiej granicy.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ