Wywiady

 
2021-09-16

Za nami cztery mecze Champions Hockey League, a przed nami - nieco opóźniona inauguracja ekstraligowych rozgrywek w wykonaniu JKH GKS Jastrzębie. Zanim jednak zaczniemy żyć najbliższymi derbami, dokonajmy podsumowania dotychczasowych dokonań w europejskich pucharach. Z tego też powodu przygotowaliśmy "aneks" do niedawnego wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który - choć cieszy się z odważnej postawy swoich podopiecznych - zarazem uświadamia, iż "dobry mecz" to nie to samo, co "dobry wynik". Zapraszamy do lektury!

 
2021-09-07

Pierwszą część wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem opublikowaliśmy kilka dni temu, gdy jeszcze nie mieliśmy prawa podejrzewać, jaki przebieg będą miały pojedynki z HC Bolzano i Red Bull Salzburg. Dziś już wiemy, iż JKH GKS Jastrzębie rzeczywiście jest "gotowy do walki", jak zapewniał nasz szkoleniowiec. Kalaber jak zwykle jest realistą. - Powiem szczerze, iż trudno mi uwierzyć, abyśmy mogli znów zdobyć potrójną koronę - podkreśla Słowak. My też zachowujmy kontakt z rzeczywistością, nawet po tych bardzo dobrych meczach w CHL.

 
2021-09-02

To już jutro! Za kilkadziesiąt godzin zabrzmi historyczna pierwsza syrena Champions Hockey League na Jastorze. Z tej okazji zapraszamy Was do lektury specjalnego wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który zapewnia, że "jesteśmy gotowi do walki!". Dziś - w pierwszej części - przeczytacie o tematach reprezentacyjnych i pucharowych, a za kilka dni - w części drugiej - o sezonie ekstraligowym. Hej, hej Jastrzębie!

 
2021-04-05

Maciej Urbanowicz jako kapitan poprowadził drużynę JKH GKS Jastrzębie do mistrzostwa Polski. Popularny "Urban" pamięta przegrane finały z 2013 i 2015 roku, ale... do trzech razy sztuka! - Wszyscy zrobili świetną robotę! Teraz możemy cieszyć się i świętować. Zasłużyliśmy na to! - powiedział nam tuż po zakończeniu piątego meczu finałowego.

 
2021-04-01

Zackary Phillips nieustannie zadziwia nas swoim niesamowitym nadgarstkiem. Możemy zakładać, że każdy trener w PHL uczula swoich podopiecznych na umiejętności Kanadyjczyka. I co? Nic! "Phil", bo tak zwracają się do niego koledzy z drużyny, wciąż czaruje i to właśnie on strzelił w środę decydującego o naszym zwycięstwie karnego w dogrywce. Napastnik JKH GKS Jastrzębie uspokaja jednak nastroje i przypomina, że ostatni krok bywa najtrudniejszy...

 
2021-03-24

Jubileusze Kamila Górnego, Mateusza Bryka i Kamila Wróbla zostały uwieńczone kapitalnymi występami tych zawodników. Tymczasem zbliża nam się kolejna okrągła liczba, tym razem "w wykonaniu" Dominika Jarosza. Jaki to jubileusz i kiedy przypadnie? Dowiecie się niebawem! Nasz napastnik już to wie i dlatego mamy nadzieję, iż uczci go wyśmienitą grą!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ