Wywiady

 
2021-09-02

To już jutro! Za kilkadziesiąt godzin zabrzmi historyczna pierwsza syrena Champions Hockey League na Jastorze. Z tej okazji zapraszamy Was do lektury specjalnego wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który zapewnia, że "jesteśmy gotowi do walki!". Dziś - w pierwszej części - przeczytacie o tematach reprezentacyjnych i pucharowych, a za kilka dni - w części drugiej - o sezonie ekstraligowym. Hej, hej Jastrzębie!

 
2021-04-05

Maciej Urbanowicz jako kapitan poprowadził drużynę JKH GKS Jastrzębie do mistrzostwa Polski. Popularny "Urban" pamięta przegrane finały z 2013 i 2015 roku, ale... do trzech razy sztuka! - Wszyscy zrobili świetną robotę! Teraz możemy cieszyć się i świętować. Zasłużyliśmy na to! - powiedział nam tuż po zakończeniu piątego meczu finałowego.

 
2021-04-01

Zackary Phillips nieustannie zadziwia nas swoim niesamowitym nadgarstkiem. Możemy zakładać, że każdy trener w PHL uczula swoich podopiecznych na umiejętności Kanadyjczyka. I co? Nic! "Phil", bo tak zwracają się do niego koledzy z drużyny, wciąż czaruje i to właśnie on strzelił w środę decydującego o naszym zwycięstwie karnego w dogrywce. Napastnik JKH GKS Jastrzębie uspokaja jednak nastroje i przypomina, że ostatni krok bywa najtrudniejszy...

 
2021-03-24

Jubileusze Kamila Górnego, Mateusza Bryka i Kamila Wróbla zostały uwieńczone kapitalnymi występami tych zawodników. Tymczasem zbliża nam się kolejna okrągła liczba, tym razem "w wykonaniu" Dominika Jarosza. Jaki to jubileusz i kiedy przypadnie? Dowiecie się niebawem! Nasz napastnik już to wie i dlatego mamy nadzieję, iż uczci go wyśmienitą grą!

 
2021-03-23

Emocje rosną z godziny na godzinę. Czujecie już ten zapach finału? W najbliższy piątek po raz trzeci w historii JKH GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację o złoto Polskiej Hokej Ligi, a naszym rywalem będzie Comarch Cracovia. Z tej okazji zapraszamy na specjalny wywiad z trenerem Robertem Kalaberem, który mimo nawału obowiązków znalazł czas na długą przed-finałową rozmowę.

 
2021-03-14

Mateusz Bryk jest jednym z głównych aktorów derbowych bojów z GKS Katowice. W drugim z półfinałów wychowanek JKH GKS Jastrzębie został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, a w pierwszym... zaliczył swój ekstraligowy mecz nr 400 w jastrzębskich barwach! O okazałym jubileuszu Bryk dowiedział się w trakcie naszej pomeczowej rozmowy w piątek.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ