Wywiady

 
2021-03-08

Maciej Urbanowicz był jednym z tych zawodników, którzy w pojedynkach z Tauron Podhalem Nowy Targ "zrobili różnicę na tafli". Kapitan tradycyjnie już powiódł naszą drużynę do walki i... do zwycięstwa! Na tę okoliczność zapytaliśmy go o najbliższą przeszłość i przyszłość. Urbanowicz zapewnia, iż hokeistom bardzo brakuje kibiców na trybunach. Przypomina także, że potrzebne do zwycięstwa w półfinałach cztery mecze to zarazem "dużo i niedużo".

 
2021-03-06

Za nami ćwierćfinały, przed nami półfinały. Choć trener Robert Kalaber jest człowiekiem niezwykle zapracowanym, znalazł chwilę na podzielenie się z nami wrażeniami po trudnych bojach z Tauron Podhalem Nowy Targ. Szkoleniowiec podkreśla, że triumf w rywalizacji o strefę medalową jest zasługą wszystkich naszych zawodników. 

 
2021-02-22

W środę rozpoczynamy kolejny w historii jastrzębskiego hokeja bój w fazie play-off. W meczach z Tauron Podhalem Nowy Targ bardzo istotną sprawą będzie solidna gra w defensywie, w związku z czym przepytaliśmy na tę okoliczność naszego czołowego obrońcę Kamila Górnego. Jednak to nie jedyny powód, dla którego rozmawiamy właśnie z nim. Niebawem Górnego czeka bowiem bardzo sympatyczny jubileusz, ale... o szczegółach poinformujemy w odpowiednim czasie.

 
2021-02-07

Mijają kolejne godziny od zakończenia finału Pucharu Polski. Wciąż żyjemy tymi cudownymi chwilami, a myśl o tym, że JKH GKS Jastrzębie trafił do historii polskiego hokeja jako zdobywca trofeum trzy razy z rzędu... jest kosmiczna! Tuż po powrocie naszej ekipy pod Jastor zdołaliśmy wyrwać z objęć kibiców zdobywcę bramki na 2:1 Romana Raca, którego przepytaliśmy na gorąco. Zapraszamy do lektury!

 
2021-02-03

Zaczynamy odliczać godziny do piątkowego finału Pucharu Polski na Jantorze, w którym JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Re-Plast Unią Oświęcim. Późnym wieczorem 5 lutego przekonamy się, kto wzniesie okazałe trofeum. My oczywiście marzymy o czwartym triumfie oraz powtórce z Sanoka i Tychów. W naszej ekipie panuje obecnie pełna mobilizacja. Dyrektor sportowy i legenda jastrzębskiego hokeja Leszek Laszkiewicz zapewnia, że jesteśmy gotowi do boju, a na janowskim lodzie oddamy... 150% serducha!

 
2021-02-01

Przed naszym zespołem cztery dni przygotowań do finału Pucharu Polski, który odbędzie się na Jantorze w najbliższy piątek. Rywalem JKH GKS Jastrzębie będzie Re-Plast Unia Oświęcim, przeciw której świetne zawody rozegrał tydzień temu 20-letni napastnik Jan Sołtys. Licząc na powtórkę tamtego występu przepytaliśmy naszego wychowanka w tematach bieżących i nie tylko. Sołtys nie ukrywa, że dla niego najważniejsza jest drużyna.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ