Wywiady

 
2022-01-13

Kilka dni świątecznego oddechu od rozgrywek ligowych oraz przymusowa przerwa w niedzielę sprzyjały zebraniu myśli i wyciągnięciu wniosków. Przed JKH GKS Jastrzębie finisz fazy zasadniczej, na który trener Robert Kalaber ma już swój plan działania. Z naszym szkoleniowcem porozmawialiśmy także o sprawach kadrowych oraz o reprezentacji Polski. Zapraszamy do lektury!

 
2021-11-25

Za nami mecze z GKS Katowice i Energą Toruń, a przed nami - piątkowy hit z Re-Plast Unią Oświęcim. Na półmetku fazy zasadniczej warto jednak zatrzymać się na moment celem podsumowania ostatnich tygodni i wyciągnięcia wniosków na najbliższą przyszłość. Wiele w tej kwestii wyjaśnia nam dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz. Zapraszamy do lektury.

 
2021-11-08

Za nami dwie pełne rundy ekstraligowych zmagań, które niestety nie przyniosły nam awansu do finałów Pucharu Polski. Niemniej - minione dwa miesiące obfitowały w pozytywne emocje związane z naszym zespołem, żeby wspomnieć tu start w Champions Hockey League oraz zdobycie Superpucharu Polski. O kulisach ostatnich tygodni w JKH GKS Jastrzębie porozmawialiśmy z trenerem Robertem Kalaberem, który właśnie rozpoczyna zgrupowanie reprezentacji Polski. Zapraszamy do lektury!

 
2021-10-14

Sezon pędzi jak szalony. Nie zdążyliśmy na dobre nacieszyć się triumfem w Asker, a tymczasem przed nami powrót do ekstraligi i derby z GKS Tychy. Aby jednak "w czeluściach statystyk" nie zaginęły nam wspomnienia z Champions Hockey League, porozmawialiśmy z dyrektorem sportowym JKH GKS Jastrzębie Leszkiem Laszkiewiczem. Nasz najsłynniejszy "Numer 81" tonuje nastroje, ale zarazem przyznaje, iż mamy powody do wiary w kolejne sukcesy drużyny trenera Roberta Kalabera!

 
2021-09-16

Za nami cztery mecze Champions Hockey League, a przed nami - nieco opóźniona inauguracja ekstraligowych rozgrywek w wykonaniu JKH GKS Jastrzębie. Zanim jednak zaczniemy żyć najbliższymi derbami, dokonajmy podsumowania dotychczasowych dokonań w europejskich pucharach. Z tego też powodu przygotowaliśmy "aneks" do niedawnego wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem, który - choć cieszy się z odważnej postawy swoich podopiecznych - zarazem uświadamia, iż "dobry mecz" to nie to samo, co "dobry wynik". Zapraszamy do lektury!

 
2021-09-07

Pierwszą część wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem opublikowaliśmy kilka dni temu, gdy jeszcze nie mieliśmy prawa podejrzewać, jaki przebieg będą miały pojedynki z HC Bolzano i Red Bull Salzburg. Dziś już wiemy, iż JKH GKS Jastrzębie rzeczywiście jest "gotowy do walki", jak zapewniał nasz szkoleniowiec. Kalaber jak zwykle jest realistą. - Powiem szczerze, iż trudno mi uwierzyć, abyśmy mogli znów zdobyć potrójną koronę - podkreśla Słowak. My też zachowujmy kontakt z rzeczywistością, nawet po tych bardzo dobrych meczach w CHL.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ