Wywiady

 
2021-01-19

Rozpoczął się ostry finisz fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi. Teraz już nikt nie będzie brał jeńców. Na tę okoliczność przepytaliśmy jednego z ulubieńców kibiców Dominika Pasia, który przeciw Zagłębiu Sosnowiec strzelił dwie bramki. Utalentowany wychowanek JKH GKS Jastrzębie nie ukrywa, że nie jest zadowolony ze swoich dotychczasowych statystyk i chce je poprawić, czego mu oczywiście życzymy. Oby udało się to już w najbliższym meczu na szczycie w Tychach!

 
2020-12-20

Trener Robert Kalaber przebywa obecnie na kończącym się zgrupowaniu reprezentacji Polski. Zanim jednak słowacki szkoleniowiec lidera PHL wyruszył na spotkanie z kadrowiczami, udzielił naszej redakcji obszernego wywiadu na tematy mniej lub bardziej bieżące. Kalaber podzielił się z nami wieloma istotnymi spostrzeżeniami, a ponadto ujawnił, jak "długie" święta czekają naszych hokeistów. Zapraszamy!

 
2020-12-08

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, za sprawą czego znaleźli się na pozycji lidera ekstraligi z bezpieczną przewagą nad GKS Tychy. Seria dwunastu wygranych spotkań robi wrażenie na kibicach, ale nasi zawodnicy starają się tonować nastroje i na spokojnie podchodzą do obecnych wyników. O znakomitej passie, atmosferze w drużynie i... głośnym tunelu po pierwszej tercji meczu z Ciarko STS Sanok rozmawiamy z Kamilem Górnym, który pamięta ostatnią tak okazałą serię w naszym wykonaniu w sezonie 2007/2008.

 
2020-11-17

Zwycięska passa wywindowała JKH GKS Jastrzębie na pozycję wicelidera tabeli i zapewniła naszemu zespołowi udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Szczególnie zapadł nam w pamięci świetny mecz z Tauron Podhalem Nowy Targ, którego wynik ustalił Kamil Wałęga. W związku z tym przepytaliśmy naszego młodego napastnika nie tylko o sprawy klubowe, ale też reprezentacyjne i... rodzinne!

 
2020-10-21

Mecz o Superpuchar Polski 2020 to już historia. Drużyna trenera Roberta Kalabera z października tego roku zapisała się "złotymi zgłoskami" w annałach naszego klubu, ale na tym trofeum sezon się nie kończy. O radości z prestiżowej zdobyczy, ale też o konieczności zachowania pokory, która jest niezbędna do osiągnięcia następnych sukcesów, rozmawiamy z dyrektorem sportowym JKH GKS Jastrzębie Leszkiem Laszkiewiczem.

 
2020-10-08

Radosław Sawicki notuje bardzo dobry początek sezonu. 25-letni napastnik zdobył dotychczas pięć goli, w tym oba dla JKH GKS Jastrzębie w piątkowym wyjazdowym pojedynku z Tauron Podhalem Nowy Targ. Niestety, w tym meczu nasz zawodnik doznał także urazu, który - miejmy nadzieję - nie przeszkodzi mu w występie w najbliższych spotkaniach. Zapraszamy do wywiadu z popularnym "Sawim".

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ