Wywiady

 
2021-03-14

Mateusz Bryk jest jednym z głównych aktorów derbowych bojów z GKS Katowice. W drugim z półfinałów wychowanek JKH GKS Jastrzębie został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, a w pierwszym... zaliczył swój ekstraligowy mecz nr 400 w jastrzębskich barwach! O okazałym jubileuszu Bryk dowiedział się w trakcie naszej pomeczowej rozmowy w piątek.

 
2021-03-09

W trzecim spotkaniu przeciw Podhalu Nowy Targ Kamil Wróbel rozegrał swój ekstraligowy mecz nr 200 w barwach JKH GKS Jastrzębie. Rodowity jastrzębianin, syn Zbigniewa i wnuk Eugeniusza, którzy także bronili jastrzębskich barw, to jeden z mocniejszych punktów naszej ekipy. Dodajmy, że do momentu naszej rozmowy Kamil nie wiedział o jubileuszu...

 
2021-03-08

Maciej Urbanowicz był jednym z tych zawodników, którzy w pojedynkach z Tauron Podhalem Nowy Targ "zrobili różnicę na tafli". Kapitan tradycyjnie już powiódł naszą drużynę do walki i... do zwycięstwa! Na tę okoliczność zapytaliśmy go o najbliższą przeszłość i przyszłość. Urbanowicz zapewnia, iż hokeistom bardzo brakuje kibiców na trybunach. Przypomina także, że potrzebne do zwycięstwa w półfinałach cztery mecze to zarazem "dużo i niedużo".

 
2021-03-06

Za nami ćwierćfinały, przed nami półfinały. Choć trener Robert Kalaber jest człowiekiem niezwykle zapracowanym, znalazł chwilę na podzielenie się z nami wrażeniami po trudnych bojach z Tauron Podhalem Nowy Targ. Szkoleniowiec podkreśla, że triumf w rywalizacji o strefę medalową jest zasługą wszystkich naszych zawodników. 

 
2021-02-22

W środę rozpoczynamy kolejny w historii jastrzębskiego hokeja bój w fazie play-off. W meczach z Tauron Podhalem Nowy Targ bardzo istotną sprawą będzie solidna gra w defensywie, w związku z czym przepytaliśmy na tę okoliczność naszego czołowego obrońcę Kamila Górnego. Jednak to nie jedyny powód, dla którego rozmawiamy właśnie z nim. Niebawem Górnego czeka bowiem bardzo sympatyczny jubileusz, ale... o szczegółach poinformujemy w odpowiednim czasie.

 
2021-02-07

Mijają kolejne godziny od zakończenia finału Pucharu Polski. Wciąż żyjemy tymi cudownymi chwilami, a myśl o tym, że JKH GKS Jastrzębie trafił do historii polskiego hokeja jako zdobywca trofeum trzy razy z rzędu... jest kosmiczna! Tuż po powrocie naszej ekipy pod Jastor zdołaliśmy wyrwać z objęć kibiców zdobywcę bramki na 2:1 Romana Raca, którego przepytaliśmy na gorąco. Zapraszamy do lektury!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ