Wywiady

 
2021-02-03

Zaczynamy odliczać godziny do piątkowego finału Pucharu Polski na Jantorze, w którym JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z Re-Plast Unią Oświęcim. Późnym wieczorem 5 lutego przekonamy się, kto wzniesie okazałe trofeum. My oczywiście marzymy o czwartym triumfie oraz powtórce z Sanoka i Tychów. W naszej ekipie panuje obecnie pełna mobilizacja. Dyrektor sportowy i legenda jastrzębskiego hokeja Leszek Laszkiewicz zapewnia, że jesteśmy gotowi do boju, a na janowskim lodzie oddamy... 150% serducha!

 
2021-02-01

Przed naszym zespołem cztery dni przygotowań do finału Pucharu Polski, który odbędzie się na Jantorze w najbliższy piątek. Rywalem JKH GKS Jastrzębie będzie Re-Plast Unia Oświęcim, przeciw której świetne zawody rozegrał tydzień temu 20-letni napastnik Jan Sołtys. Licząc na powtórkę tamtego występu przepytaliśmy naszego wychowanka w tematach bieżących i nie tylko. Sołtys nie ukrywa, że dla niego najważniejsza jest drużyna.

 
2021-01-19

Rozpoczął się ostry finisz fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi. Teraz już nikt nie będzie brał jeńców. Na tę okoliczność przepytaliśmy jednego z ulubieńców kibiców Dominika Pasia, który przeciw Zagłębiu Sosnowiec strzelił dwie bramki. Utalentowany wychowanek JKH GKS Jastrzębie nie ukrywa, że nie jest zadowolony ze swoich dotychczasowych statystyk i chce je poprawić, czego mu oczywiście życzymy. Oby udało się to już w najbliższym meczu na szczycie w Tychach!

 
2020-12-20

Trener Robert Kalaber przebywa obecnie na kończącym się zgrupowaniu reprezentacji Polski. Zanim jednak słowacki szkoleniowiec lidera PHL wyruszył na spotkanie z kadrowiczami, udzielił naszej redakcji obszernego wywiadu na tematy mniej lub bardziej bieżące. Kalaber podzielił się z nami wieloma istotnymi spostrzeżeniami, a ponadto ujawnił, jak "długie" święta czekają naszych hokeistów. Zapraszamy!

 
2020-12-08

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, za sprawą czego znaleźli się na pozycji lidera ekstraligi z bezpieczną przewagą nad GKS Tychy. Seria dwunastu wygranych spotkań robi wrażenie na kibicach, ale nasi zawodnicy starają się tonować nastroje i na spokojnie podchodzą do obecnych wyników. O znakomitej passie, atmosferze w drużynie i... głośnym tunelu po pierwszej tercji meczu z Ciarko STS Sanok rozmawiamy z Kamilem Górnym, który pamięta ostatnią tak okazałą serię w naszym wykonaniu w sezonie 2007/2008.

 
2020-11-17

Zwycięska passa wywindowała JKH GKS Jastrzębie na pozycję wicelidera tabeli i zapewniła naszemu zespołowi udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Szczególnie zapadł nam w pamięci świetny mecz z Tauron Podhalem Nowy Targ, którego wynik ustalił Kamil Wałęga. W związku z tym przepytaliśmy naszego młodego napastnika nie tylko o sprawy klubowe, ale też reprezentacyjne i... rodzinne!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ