Wywiady

 
2020-03-09

Opadają powoli emocje po niesamowitym pojedynku JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią, z którego zwycięsko wyszli podopieczni Roberta Kalabera. Czas zatem na relację z konferencji prasowej, na której pojedynek podsumowali szkoleniowcy obu ekip, czyli Rudolf Rohaczek (Cracovia) i właśnie Robert Kalaber (JKH GKS). Nasz trener nie ukrywał radości z awansu i dziękował zarówno swoim zawodnikom, jak i kibicom. - Chłopcy zagrali sercem i charakterem, dzięki czemu szczęście przechyliło się na naszą stronę - podsumował Słowak.

 
2020-03-06

Ondrej Raszka jest jednym z głównych bohaterów ćwierćfinałowych bojów JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. Nasz golkiper w środę obchodził 30. urodziny, ale niestety nie miał wówczas okazji połączyć świętowania jubileuszu z radością z awansu. "Ondra" zachowuje jednak ogromne pokłady optymizmu przed sobotnim spotkaniem. - Nie ma sensu wracać do tego, co było. Trzeba myśleć tylko o tym co będzie, aby w sobotę wygrać siódmy mecz! - podkreśla Raszka.

 
2020-03-02

Po pięciu pojedynkach w ramach ćwierćfinału fazy play-off JKH GKS Jastrzębie prowadzi z Comarch Cracovią 3:2. Po niedzielnym pojedynku na Jastorze, w którym podtrzymana została seria zwycięstw gospodarzy (tym razem 3:1 dla Jastrzębia), swoimi opiniami podzielili się trenerzy obu ekip: Rudolf Rohaczek (Cracovia) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-02-29

Za nami cztery emocjonujące ćwierćfinałowe spotkania JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. Przed nami - piąty pojedynek na Jastorze, który odbędzie się w niedzielę o godz. 17:00. W przeddzień tego meczu zapraszamy do lektury wywiadu z trenerem Robertem Kalaberem. - Jeśli ktoś nie wierzyłby, że możemy przejść Cracovię, to... nie powinien wchodzić do szatni i wyjeżdżać na lód - podkreślił szkoleniowiec JKH GKS.

 
2020-02-24

Po dwóch pierwszych częściach ćwierćfinałowego boju o strefę medalową JKH GKS Jastrzębie prowadzi z Comarch Cracovią 2:0. Po drugim meczu, zakończonym wygraną naszego zespołu 4:3, swoimi opiniami podzielili się trenerzy obu ekip: Rudolf Rohaczek (Cracovia) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-02-23

Za nami pierwsza odsłona emocjonującego ćwierćfinału pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią. W premierowym starciu na Jastorze lepsi okazali się gospodarze (5:4), a po zawodach tradycyjnie swoimi opiniami podzielili się trenerzy obu ekip: Rudolf Rohaczek (Cracovia) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ