Wywiady

 
2020-02-23

Za nami pierwsza odsłona emocjonującego ćwierćfinału pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią. W premierowym starciu na Jastorze lepsi okazali się gospodarze (5:4), a po zawodach tradycyjnie swoimi opiniami podzielili się trenerzy obu ekip: Rudolf Rohaczek (Cracovia) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-02-21

Już tylko nieco ponad doba pozostała do pierwszego meczu JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. Emocje sięgają zenitu, a my żywimy coraz większą nadzieję na sukces w starciu z "Pasami"! Swojego optymizmu nie ukrywają także nasi zawodnicy, w imieniu których o wsparcie kibiców apeluje kapitan Maciej Urbanowicz. - Jeśli zagramy razem jako drużyna i kibice, to możemy osiągnąć sukces - podkreśla "Urban".

 
2020-02-20

Jakub Michałowski przeżywa trudne chwile. Po sukcesie w Kazachstanie musiał zmierzyć się ze śmiercią swojego ukochanego Taty, dawnego pięściarza Krzysztofa Michałowskiego. Zaledwie kilka dni po pogrzebie ojca rosły obrońca wrócił do treningów z kolegami z JKH GKS Jastrzębie. Mimo cieżkich przeżyć Jakub Michałowski zachowuje optymizm przed meczami z Cracovią i zapewnia, że "ten, kto przyjdzie na Jastor, na pewno tego nie pożałuje".

 
2020-02-19

Coraz większymi krokami zbliżają się ćwierćfinały z Comarch Cracovią. Rosnące napięcie wyczuwamy nie tylko wśród kibiców, ale i w naszej drużynie, która ostro szykuje się do pojedynków z "Pasami". Tymczasem jeden z naszych czołowych napastników Radosław Sawicki wręcz zaraża optymizmem i uśmiechem przed bojami z Cracovią. - Chcemy, aby kibiców przyszło jak najwięcej i żeby byli najgłośniej, jak tylko się da! - podkreśla "Sawi".

 
2020-02-15

Po piątkowym spotkaniu pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Lotosem PKH Gdańsk (1:2) swoimi opiniami na temat zawodów podzielili się trenerzy obu drużyn: Marek Zietara (Lotos) i Robert Kalaber (trener JKH GKS). Szkoleniowcy zgodzili się, że o wyniku zadecydowały gry w przewagach.

 
2020-02-14

Po zaległym spotkaniu pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Energą Toruń (3:2) swoimi opiniami na temat zakończych zawodów podzielili się przedstawiciele sztabów szkoleniowych obu drużyn: Michał Plaskiewicz (II trener Energi) i Robert Kalaber (trener JKH GKS).

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ