Wywiady

 
2020-02-01

Po piątkowym meczu na Jastorze, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał po zaciętym spotkaniu Podhale Nowy Targ 4:3, opiniami na temat zakończonych zawodów jak zwykle podzielili się szkoleniowcy obu zespołów. Na konferencję prasową przybyli Phillip Barski (Podhale) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-01-29

Po wtorkowym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Naprzodem Janów (5:3) zakończone zawody tradycyjnie podsumowali na konferencji prasowej szkoleniowcy obu zespołów. Oceną meczu podzielili się Jacek Szopiński (Naprzód) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-01-25

Po derbowym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z GKS Tychy, które zakończyło się zwycięstwem lidera 5:3, swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów podzielili się szkoleniowcy obu zespołów: Krzysztof Majkowski (GKS Tychy) i Robert Kalaber (JKH GKS Jastrzębie).

 
2020-01-17

Wciąż świętujemy ten wspaniały czwartkowy wieczór, który - podobnie jak Puchar Polski sprzed kilku tygodni - już wpisał się do annałów jastrzębskiego hokeja. O garść wrażeń z finałów z HK Nitra i całego Pucharu Wyszehradzkiego zapytaliśmy lidera naszej defensywy, rodowitego jastrzębianina Kamila Górnego.

 
2020-01-15

Po wtorkowym spotkaniu na Jastorze, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce swoimi opiniami na temat zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Phillip Barski (Podhale) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-01-04

Po piątkowym spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec, w którym obejrzeliśmy aż dziesięć goli, swoimi opiniami na temat zakończonych zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Marcin Kozłowski (Zagłębie) i Robert Kalaber (JKH GKS). Warto podkreślić, że szkoleniowiec gości rozpoczął swoją wypowiedź od gratulacji dla gospodarzy za zdobycie Pucharu Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ