Champions Hockey League

 
2021-07-12

Kontynuując cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League zapraszamy do przepięknego Salzburga, gdzie swoich konkurentów podejmuje miejscowy EC Red Bull. Z drużyną z Austrii JKH GKS Jastrzębie zagra u siebie 5 września, natomiast tydzień później zagości w Mieście Mozarta.

 
2021-07-08

Przedstawieniem ekipy HC Bolzano rozpoczynamy cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League. To właśnie drużyna z północnych Włoch będzie pierwszym konkurentem JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2021/22, a mecze z 19-krotnym mistrzem Italii i aktualnym wicemistrzem ICEHL zaplanowane są na 3 września (dom) i 10 września (wyjazd).

 
2021-06-10

Władze Champions Hockey League podały oficjalny terminarz rozgrywek fazy grupowej. W grupie H JKH GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację od wrześniowych domowych starć z przedstawicielami ICE HL, czyli włoskim HC Bolzano i austriackim Red Bull Salzburg. Natomiast norweski Frisk Asker będziemy gościć na Jastorze w październiku.

 
2021-06-09

Na łamach oficjalnej witryny Champions Hockey League pojawił się kolejny artykuł, w którym na wiele ciepłych słów może liczyć nasz klub. Materiał dotyczy reakcji uczestników zmagań grupy H na losowanie CHL. Nasi rywale z Włoch, Austrii i Norwegii podkreślają, jak ważny dla nich jest udział w turnieju, a z kolei trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber zapewnia, że pragnął rywalizacji z tak mocnymi konkurentami. Zapraszamy do lektury polskiej wersji tego materiału!

 
2021-05-28

Na łamach oficjalnej strony Champions Hockey League pojawił się artykuł na temat JKH GKS Jastrzębie. Nasz klub debiutuje w tych rozgrywkach jako mistrz Polski. Tytuł materiału jest jednoznaczny: "Jastrzębie chce zrobić wrażenie w debiucie". Wszyscy na to liczymy i zapraszamy do lektury polskiej wersji tego materiału!

 
2021-05-19

Red Bull Salzburg, Frisk Asker oraz HC Bolzano to rywale JKH GKS Jastrzębie w grupie H Champions Hockey League 2021/22! Nasi konkurenci z Austrii i Włoch to przedstawiciele międzynarodowej ICE Hockey League, natomiast Frisk Asker jest mistrzem Norwegii. Rozgrywki w ramach grupy H ruszą 2-5 września.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ