Liga mistrzów

 
2021-10-13

Wciąż żyjemy zwycięstwem JKH GKS Jastrzębie w Asker. Triumfalne zakończenie udziału w Champions Hockey League pozwala nam ocenić występ mistrza Polski jako wykonanie zadania z nawiązką. Radości nie kryje też trener Robert Kalaber, który w wywiadzie dla serwisu CHL ujawnił, z czego szczególnie jest zadowolony.

 
2021-10-12

JKH GKS Jastrzębie z wysoko podniesionym czołem kończy swój debiut w Champions Hockey League! We wtorkowy wieczór wspierani na miejscu przez naszych kibiców i miejscową emigrację (!) mistrzowie Polski wysoko pokonali norweski Frisk Asker, dzięki czemu nie tylko zapewnili sobie trzecie miejsce w grupie, ale zarazem odnieśli historyczne wyjazdowe zwycięstwo w europejskich pucharach! Panowie, dziękujemy! Godnie reprezentowaliście polski hokej w Europie!

 
2021-10-10

Przed nami najdalszy wyjazd na mecz o punkty w historii. We wtorkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zakończy udział w tegorocznej edycji Champions Hockey League rewanżowym spotkaniem z norweskim Frisk Asker. Nasza ekipa wyruszy w podróż do Pyrzowic o godz. 3:15 z niedzieli na poniedziałek. Szczęśliwych lotów!

 
2021-10-07

Przed nami ostatni mecz JKH GKS Jastrzębie w Champions Hockey League 2021/22. W najbliższy wtorek nasi hokeiści rozegrają rewanżowe spotkanie w norweskim Asker. Znamy już plan działań ekipy z Jastora. Do Skandynawii jastrzębianie podróżować będą samolotem. Dodajmy, że będzie to pierwszy w historii naszego klubu... wylot na mecz.

 
2021-10-06

Wciąż żyjemy wtorkowym zwycięstwem naszych hokeistów w Champions Hockey League. Pokonanie najlepszej drużyny Norwegii już zapisało się w annałach JKH GKS Jastrzębie jako historyczna chwila. Chłopcy, którzy "zaczynali hokej" na zamarzniętym basenie w Zdroju nie mieli prawa o tym marzyć! Nie może zatem dziwić, że w pomeczowych komentarzach Rafał Bernacki i Roman Rac podkreślają wagę tej wygranej. Zapraszamy do lektury wypowiedzi na konferencji prasowej.

 
2021-10-05

Mamy to! Historyczne zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie w Champions Hockey League stało się faktem! We wtorkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera mimo trudnej końcówki zawodów pokonali na Jastorze norweski Frisk Asker 4:3 (2:0, 1:0, 1:3) i tym samym wrócili na trzecie miejsce w grupie. Panowie, dziękujemy za walkę do końca i prosimy o powtórkę za tydzień nad fiordami! Hej, hej Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ