''Wyszło lepiej dla Polski''

 
2021-10-13

Wciąż żyjemy zwycięstwem JKH GKS Jastrzębie w Asker. Triumfalne zakończenie udziału w Champions Hockey League pozwala nam ocenić występ mistrza Polski jako wykonanie zadania z nawiązką. Radości nie kryje też trener Robert Kalaber, który w wywiadzie dla serwisu CHL ujawnił, z czego szczególnie jest zadowolony.

- Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie i szybko objęliśmy dwubramkowe prowadzenie. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu w szczególności pierwszej i trzeciej tercji, choć w tej ostatniej straciliśmy dwa gole, które nie powinny nam się przydarzyć. Spotkanie było już wówczas w zasadzie rozstrzygnięte. Popełniliśmy jednak błędy w naszej tercji - przyznał słowacki szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie.

- Niemniej, to bardzo ważne punkty w perspektywie porównania polskiego i norweskiego hokeja. Myślę, że wyszło lepiej dla Polski i z tego jesteśmy zadowoleni - podsumował Kalaber, którego wypowiedź okrasiło podziękowanie z trybun, gdzie pojawili się nasi kibice oraz przedstawiciele miejscowej Polonii.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ