Liga mistrzów

 
2021-06-09

Na łamach oficjalnej witryny Champions Hockey League pojawił się kolejny artykuł, w którym na wiele ciepłych słów może liczyć nasz klub. Materiał dotyczy reakcji uczestników zmagań grupy H na losowanie CHL. Nasi rywale z Włoch, Austrii i Norwegii podkreślają, jak ważny dla nich jest udział w turnieju, a z kolei trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber zapewnia, że pragnął rywalizacji z tak mocnymi konkurentami. Zapraszamy do lektury polskiej wersji tego materiału!

 
2021-05-28

Na łamach oficjalnej strony Champions Hockey League pojawił się artykuł na temat JKH GKS Jastrzębie. Nasz klub debiutuje w tych rozgrywkach jako mistrz Polski. Tytuł materiału jest jednoznaczny: "Jastrzębie chce zrobić wrażenie w debiucie". Wszyscy na to liczymy i zapraszamy do lektury polskiej wersji tego materiału!

 
2021-05-19

Red Bull Salzburg, Frisk Asker oraz HC Bolzano to rywale JKH GKS Jastrzębie w grupie H Champions Hockey League 2021/22! Nasi konkurenci z Austrii i Włoch to przedstawiciele międzynarodowej ICE Hockey League, natomiast Frisk Asker jest mistrzem Norwegii. Rozgrywki w ramach grupy H ruszą 2-5 września.

 
2021-05-11

Poznaliśmy pełen zestaw trzydziestu dwóch uczestników fazy grupowej Champions Hockey League 2021/2022, w której jako mistrz Polski wystąpi JKH GKS Jastrzębie. Jak już informowaliśmy, nasz zespół będzie losowany z piątego koszyka, co jest efektem podporządkowania inauguracji Hokejowej Ligi Mistrzów kwalifikacjom do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

 
2021-05-04

Władze Hokejowej Ligi Mistrzów (Champions Hockey League) ustaliły datę losowania fazy grupowej rozgrywek, w której Polskę reprezentować będzie mistrz Polski JKH GKS Jastrzębie. Naszych rywali w pierwszym, historycznym występie w europejskich pucharach poznamy za sprawą losowania w dniu 19 maja o godz. 18:00.

 
2021-04-13

Miło nam poinformować, iż oficjalnie możemy potwierdzić udział JKH GKS Jastrzębie w Hokejowej Lidze Mistrzów (CHL) w sezonie 2021/2022! Nasz klub jako triumfator krajowych rozgrywek będzie po raz pierwszy w swojej historii reprezentował Polskę w tych prestiżowych zawodach. Rywali naszego zespołu poznamy podczas losowania w dniu 19 maja.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ