Liga mistrzów

 
2021-09-03

O tym spotkaniu kibice JKH GKS Jastrzębie będą opowiadać swoim wnukom. W pierwszym meczu Champions Hockey League na Jastorze nasz zespół po niezwykle zaciętym pojedynku i dramatycznym konkursie rzutów karnych przegrał z włoskim HC Bolzano 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, d. 0:0, k. 0:1), ale zdołał urwać faworytowi historyczny punkt. Jastrzębianie zaprezentowali się bardzo dobrze, godnie reprezentując polski hokej na europejskiej arenie.

 
2021-09-01

Mogłoby się wydawać, że zaledwie kilka tygodni temu radowaliśmy się mistrzostwem Polski, a tymczasem już pojutrze JKH GKS Jastrzębie zadebiutuje w Champions Hockey League! Przed spotkaniem z włoskim HC Bolzano przygotowaliśmy dla was garść informacji organizacyjnych. Hokejowa Liga Mistrzów to bowiem nie tylko sportowe emocje na najwyższym poziomie, ale też wymogi łączące się z odmienną organizacją spotkań.

 
2021-08-18

Sportowe przygotowania naszego zespołu do debiutu w Champions Hockey League nie są zawieszone w próżni. Ruszyła już dystrybucja biletów na domowe spotkania na Jastorze, a hokeiści JKH GKS Jastrzębie mieli okazję zobaczyć nasze "nowe szaty" zarówno meczowe, jak i... autobusowe oraz około-Jastorowe!

 
2021-07-12

Kontynuując cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League zapraszamy do przepięknego Salzburga, gdzie swoich konkurentów podejmuje miejscowy EC Red Bull. Z drużyną z Austrii JKH GKS Jastrzębie zagra u siebie 5 września, natomiast tydzień później zagości w Mieście Mozarta.

 
2021-07-08

Przedstawieniem ekipy HC Bolzano rozpoczynamy cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League. To właśnie drużyna z północnych Włoch będzie pierwszym konkurentem JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2021/22, a mecze z 19-krotnym mistrzem Italii i aktualnym wicemistrzem ICEHL zaplanowane są na 3 września (dom) i 10 września (wyjazd).

 
2021-06-10

Władze Champions Hockey League podały oficjalny terminarz rozgrywek fazy grupowej. W grupie H JKH GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację od wrześniowych domowych starć z przedstawicielami ICE HL, czyli włoskim HC Bolzano i austriackim Red Bull Salzburg. Natomiast norweski Frisk Asker będziemy gościć na Jastorze w październiku.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ