Przystrojeni na CHL 2021/22

 
2021-08-18

Sportowe przygotowania naszego zespołu do debiutu w Champions Hockey League nie są zawieszone w próżni. Ruszyła już dystrybucja biletów na domowe spotkania na Jastorze, a hokeiści JKH GKS Jastrzębie mieli okazję zobaczyć nasze "nowe szaty" zarówno meczowe, jak i... autobusowe oraz około-Jastorowe!

Specjalną europejską edycję strojów JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali nam Dominik Jarosz i Marcin Horzelski. W takich właśnie trykotach podopieczni Roberta Kalabera skrzyżują kije z HC Bolzano, Red Bull Salzburg i Frisk Asker. Kibiców przywiązanych do ekstraligowych trykotów naszych hokeistów od razu uspokajamy, że w krajowych rozgrywkach drużyna wystąpi w znanych nam koszulkach.

Obok "nowych szat" zespołu w specjalne barwy ustrojony został klubowy autobus, którym JKH GKS Jastrzębie wyruszy w podróż do Włoch, Austrii i Norwegii. Pojazd możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu, a także - przy okazji wypraw drużyny na mecze wyjazdowe - pod Jastorem. Przy naszym lodowisku zobaczyć możecie również nowe maszty z flagami Jastrzębskiej Spółki Węglowej, JKH GKS Jastrzębie oraz Champions Hockey League.

Przy tej okazji przypominamy, iż dystrybucja biletów na Hokejową Ligę Mistrzów rozpoczęła się w poniedziałek. Bilety można nabywać w biurze JKH GKS na Jastorze oraz za pośrednictwem strony bilety.jkh.pl. Wejściówki będzie można także nabyć w dniach 20-21 sierpnia podczas Prezentacji Drużyn w Galerii Zdrój. Przypominamy, że karnety na sezon 2021/22 nie obejmują spotkań w europejskich pucharach.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ