CHL: Informacje dla Kibiców

 
2021-09-01

Mogłoby się wydawać, że zaledwie kilka tygodni temu radowaliśmy się mistrzostwem Polski, a tymczasem już pojutrze JKH GKS Jastrzębie zadebiutuje w Champions Hockey League! Przed spotkaniem z włoskim HC Bolzano przygotowaliśmy dla was garść informacji organizacyjnych. Hokejowa Liga Mistrzów to bowiem nie tylko sportowe emocje na najwyższym poziomie, ale też wymogi łączące się z odmienną organizacją spotkań.

Najważniejsza kwestia to limit pojemności Lodowiska Jastor związany z panującymi aktualnie obostrzeniami. Do użytku dopuszczone jest 50% miejsc siedzących, przy czym osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19 będą mogły wejść na Jastor poza tym limitem. W tym przypadku prosimy o wypełnienie stosownego oświadczenia (do pobrania tutaj >>), które pozwoli na "zwolnienie" miejsca dla tych kibiców, którzy nie są zaszczepieni. W związku z trwającą sytuacją nadzwyczajną prosimy zarówno o stosowanie się do reżimu sanitarnego, jak i apeli ochrony oraz spikera zawodów. Przypominamy o maseczkach (Jastor jest obiektem zamkniętym) i zachowaniu dystansu społecznego.

Na Lodowisku Jastor czynne w piątek będą dwa wejścia. Główne wejście (przeszklone z wizerunkami hokeistów) zostanie przeznaczone dla osób posiadających bilety lub chcących je zakupić. Klub otworzy dla Was dwie kasy biletowe. Podczas kontroli biletowej będzie można wypełnić lub oddać wypełnione wcześniej powyższe oświadczenie o zaszczepieniu. Drugim czynnym wejściem będą drzwi sektora VIP, przez które na obiekt wpuszczone zostaną osoby posiadające stosowne zaproszenia VIP, a także bilety premium i legitymacje klubowe. Prosimy o dyscyplinę i cierpliwość, aby każdy mógł sprawnie wejść na nasze lodowisko.

Przypominamy zarazem, iż na wszystkie domowe mecze Champions Hockey League nie obowiązują karnety na sezon zasadniczy ekstraligi. Na każde spotkanie (czyli z HC Bolzano, Red Bull Salzburg i Frisk Asker) klub dystrybuuje osobne bilety w cenie 25 zł niezależnie od wieku i płci kibica. Z tego też powodu nie obowiązują bilety ulgowe, grupowe czy rodzinne. Krótko mówiąc - jeden kibic to jeden bilet w cenie 25 zł.

Pozostałe dwie kwestie organizacyjne dotyczą spraw parkingu oraz sektora prasowego. Parking przed Lodowiskiem Jastor z powyższych powodów będzie zamknięty, podobnie jak obie drogi dojazdowe do obiektu przebiegające obok Hali Widowiskowo-Sportowej. Czynny będzie jedynie parking przed samą Halą Widowiskowo-Sportową.

Ponadto JKH GKS Jastrzębie informuje wszystkich przedstawicieli mediów, iż sektor prasowy został przeniesiony z sektora VIP (tzw. balkonu) na dotychczasowy sektor gości (czyli za boksem drużyny przyjezdnej). Na miejscu będą dostępne stoliki z dostępem do prądu i internetu. Po spotkaniu w pokoju prasowym (na tzw. balkonie) odbędzie się konferencja prasowa.

Piątkowe spotkanie JKH GKS Jastrzębie z HC Bolzano rozpocznie się o godz. 18:00. Zapraszamy na Lodowisko Jastor i apelujemy do Was o cierpliwość, współpracę oraz dyscyplinę organizacyjną, aby jak najwięcej kibiców mogło wziąć udział w tym wspaniale zapowiadającym się sportowym święcie!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ