Liga mistrzów

 
2021-10-05

Po niezwykle intensywnej dawce ekstraligi wracamy do europejskich pucharów! We wtorkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie podejmie Frisk Asker, a stawką rywalizacji z mistrzem Norwegii będzie trzecie miejsce w grupie Champions Hockey League. Liczymy, że dzielna ekipa trenera Roberta Kalabera znów dostarczy nam wielkich emocji! Zapraszamy na Jastor! Bądźcie z naszą drużyną i niech okrzyk "Jastrzębie, Jastrzębie" usłyszą nawet nad fiordami!

 
2021-10-04

We wtorek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze w ostatnim domowym meczu w Champions Hockey League ekipę mistrza Norwegii Frisk Asker. Z tej okazji mamy niespodziankę dla wszystkich najwierniejszych kibiców naszej drużyny! Kupując bilet na mecz z Frisk Asker otrzymasz rabat na zakup biletu na derbowe starcie z GKS Tychy. Posiadając bilety na Frisk i Tychy - kupisz jeszcze taniej wejściówkę na pojedynek z Energą Toruń!

 
2021-09-14

Po europejskich wojażach czas na powrót na ekstraligowe salony. W poniedziałek po powrocie z Austrii nasi zawodnicy mieli dzień wolny, a na wspólnym treningu spotkają się dopiero we wtorkowe późne popołudnie. Jak wygląda sytuacja w naszej ekipie? - Niektórzy chłopcy są lekko poobijani, ale to normalne po tak ciężkich meczach - mówi dyrektor sportowy JKH GKS Leszek Laszkiewicz.

 
2021-09-12

W czwartym meczu fazy grupowej Champions Hockey League JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość Red Bull Salzburg, który wysoko pokonał nasz zespół 6:1 (0:0, 1:1, 5:0). W trzech pierwszych kwadransach niedzielnego pojedynku w Mieście Mozarta ekipa trenera Roberta Kalabera ponownie rozgrywała bardzo dobre zawody, jednak w ostatnim Austriacy niestety rozwiązali "worek z bramkami". Porażka oznacza, że hokeiści z Jastora stracili szansę na awans do dalszych gier.

 
2021-09-11

W niedzielny wieczór nasz zespół zakończy pierwszy z dwóch odcinków emocjonującego widowiska pod nazwą Champions Hockey League. W wyjazdowym meczu z Red Bull Salzburg jastrzębianie postarają się wzbogacić dorobek punktowy oraz pozostać w grze o awans do dalszych gier. Czy "silni Polacy", jak określili nasz zespół Austriacy, będą w stanie sprawić niespodziankę w zagrodzie "Czerwonych Byków"? Wierzymy, że tak!

 
2021-09-10

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny udowodnili, że miejsce w Champions Hockey League wywalczyli nieprzypadkowo. W piątkowy wieczór nasz zespół rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie z faworytem z Bolzano, przegrywając po zaciętym boju 1:3 (0:1, 0:1, 1:1). Jastrzębianie bynajmniej nie byli gorsi od gospodarzy, jednak fortuna tym razem sprzyjała Włochom. Panowie, ponownie dziękujemy za wspaniałą walkę i godne reprezentowanie polskiego hokeja!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ