Doceniamy najwierniejszych!

 
2021-10-04

We wtorek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze w ostatnim domowym meczu w Champions Hockey League ekipę mistrza Norwegii Frisk Asker. Z tej okazji mamy niespodziankę dla wszystkich najwierniejszych kibiców naszej drużyny! Kupując bilet na mecz z Frisk Asker otrzymasz rabat na zakup biletu na derbowe starcie z GKS Tychy. Posiadając bilety na Frisk i Tychy - kupisz jeszcze taniej wejściówkę na pojedynek z Energą Toruń!

W szczegółach wygląda to następująco - jeśli będziesz szczęśliwym nabywcą biletu na Frisk Asker (5 października), to przy zakupie wejściówki na hit z GKS Tychy (15 października) dostaniesz rabat w wysokości 25%. Idźmy dalej - jeżeli zakupisz bilety na Asker i Tychy, to za bilet z Toruniem (22 października) zapłacisz tylko połowę. To nie koniec akcji, bowiem jako posiadacz wejściówek na Asker, Tychy i Toruń zyskasz prawo do zakupu biletu na spotkanie z Tauronem Podhale Nowy Targ (26 października) z rabatem... 75%!

Akcja rabatowa dotyczy zarówno sprzedaży stacjonarnej, jak i on-line. Przy zakupie biletu w kasie należy przy wejściu na Jastor okazać osobie funkcyjnej w kasie oraz ochronie stosowne bilety z poprzednich spotkań. Przy zakupie poprzez witrynę bilety.jkh.pl trzeba w odpowiednim polu wpisać kod z biletu z poprzednich spotkań.

Uwaga! Akcja dotyczy spotkań z Frisk Asker, GKS Tychy, Energą Toruń i Tauron Podhale Nowy Targ, natomiast bilety z rabatem - meczów z GKS Tychy, Energą i Podhalem.

Informujemy również, iż każdy posiadacz legitymacji klubowej JKH GKS Jastrzębie uprawniony został do wejścia na mecz z Frisk Asker z jedną osobą towarzyszącą za darmo!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ