Samolotem do Krainy Fiordów

 
2021-10-07

Przed nami ostatni mecz JKH GKS Jastrzębie w Champions Hockey League 2021/22. W najbliższy wtorek nasi hokeiści rozegrają rewanżowe spotkanie w norweskim Asker. Znamy już plan działań ekipy z Jastora. Do Skandynawii jastrzębianie podróżować będą samolotem. Dodajmy, że będzie to pierwszy w historii naszego klubu... wylot na mecz.

Poniedziałkowa zbiórka przed wylotem do Norwegii zaplanowana została na godz. 3:15 pod Jastorem. Następnie jastrzębianie ruszą do Pyrzowic, skąd przed siódmą rano wylecą do Oslo. Na miejscowym lotnisku zostaną przywitani o godz. 8:40. Również w poniedziałek o godz. 19:00 podopieczni Roberta Kalabera odbędą pierwszy trening na obiekcie Frisk Asker.

W dniu meczu, czyli 12 października, nasz zespół zaliczy poranny trening w Askerhallen, zaś na południe zaplanowano zajęcia z analizy video. O godz. 12:30 drużyna uda się na posiłek. O godz. 18:00 jastrzębianie skrzyżują kije z gospodarzami, a po meczu udadzą się na kolację i nocleg.

Powrót do Polski będzie miał miejsce w środę rano. Wylot z Oslo do Pyrzowic zaplanowany jest na godz. 9:10.

Fot. Pixabay

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ