Najlepsi w jednej drużynie

 
2022-02-03

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW oraz Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej spotkali się z prezesami klubów sportowych: Adamem Gorolem, prezesem KS Jastrzębski Węgiel, Kazimierzem Szynalem, prezesem JKH GKS Jastrzębie oraz Marcinem Ćwikłą, prezesem GKS Jastrzębie. Podczas spotkania podpisano umowy sponsorskie oraz omówiono zasady współpracy w obszarze sponsoringu w 2022 roku.

- Działalność sponsoringowa jest dla nas fundamentem, na którym opieramy wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki współpracy z zawodowymi klubami sportowymi, bez wątpienia, rozpoznawalność marki jest coraz większa, i to nie tylko w kraju, ale również w Europie. Sport w działalności sponsoringowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej odgrywa bardzo ważną rolę również dla naszych pracowników i mieszkańców regionu. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie, nasi pracownicy są kibicami. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i chcemy promować sport oraz zdrowy i aktywny styl życia wśród naszych pracowników - powiedział Tomasz Cudny, prezes JSW podczas spotkania.

- Jastrzębska Spółka Węglowa jest strategicznym sponsorem jastrzębskiego sportu. Bez zaangażowania JSW nie byłoby hokeja, piłki nożnej czy siatkówki na tak wysokim poziomie. W imieniu całej społeczności hokejowej chcę podziękować Zarządowi JSW za wsparcie. Cieszymy się, że władze JSW wspierają zarówno sport profesjonalny jak i sport uprawiany przez dzieci i młodzież - powiedział Kazimierz Szynal, prezes Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie, aktualnego mistrza Polski, zdobywcy Pucharu Polski oraz Superpucharu.

Przypomnijmy, że KS Jastrzębski Węgiel jest również aktualnym mistrzem Polski oraz zdobywcą Superpucharu Polski, a GKS Jastrzębie występuje na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.

Na zdjęciu od prawej: Marcin Ćwikła, prezes GKS Jastrzębie, Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW S.A., Adam Gorol, prezes KS Jastrzębski Węgiel, Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej oraz Kazimierz Szynal, prezes JKH GKS Jastrzębie.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ