Wywiady

 
2022-12-28

W trakcie świąteczno-noworocznej przerwy hokeiści JKH GKS Jastrzębie bynajmniej nie próżnowali. Przed podopiecznymi Roberta Kalabera decydująca część fazy zasadniczej, w której - jak zapewnia szkoleniowiec - będziemy chcieli mocno powalczyć o czołową czwórkę. Zapraszamy do lektury krótkiego wywiadu z naszym trenerem w tematach bieżących... i nie tylko.

 
2022-07-23

W miniony poniedziałek nasz zespół rozpoczął ostatni etap przygotowań do sezonu 2022/23. Na tę okoliczność przepytaliśmy trenera Roberta Kalabera w tematach transferowych i sparingowych. Poznaliśmy także plany dotyczące budowy nowego kolektywu, który za niespełna dwa miesiące rozpocznie walkę o ligowe punkty. Zapraszamy do lektury!

 
2022-04-13

Sezon 2021/22 zakończył się dla nas brązowym medalem. To osiągnięcie wzbogaca gablotę sukcesów JKH GKS Jastrzębie o kolejne trofeum, które na zdjęciu dzierży trener Robert Kalaber w towarzystwie Leszka Laszkiewicza i Rafała Bernackiego. Na okoliczność szczęśliwego finiszu solidnie przepytaliśmy naszego szkoleniowca odnośnie półfinału, walki o trzecie miejsce, podsumowania oraz oceny rozgrywek, spraw kadrowych, kwestii reprezentacyjnych i... niewątpliwego uzależnienia od hokeja! Zapraszamy do lektury!

 
2022-03-18

Za nami ćwierćfinały, przed nami półfinały! Radość po niesamowitej trzeciej tercji ostatniego meczu z Energą Toruń musi już ustąpić mobilizacji przed niezwykle pasjonująco zapowiadającymi się pojedynkami z Re-Plast Unią Oświęcim. Z tej okazji tradycyjnie już przepytaliśmy trenera Roberta Kalabera w sprawach bieżących. Nasz szkoleniowiec nie ukrywa radości z pełnych trybun Jastora, a przede wszystkim wyraża podziw i podziękowanie dla tych kibiców, którzy wspierali nasz zespół w Toruniu. Zapraszamy do lektury!

 
2022-02-03

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

 
2022-02-02

Z końcem stycznia zamknięte zostało tzw. okienko transferowe, z którego kluby ekstraligi skorzystały mniej lub bardziej skwapliwie. JKH GKS Jastrzębie tradycyjnie już postawił na stabilizację i drobne korekty w kadrze, o których porozmawialiśmy z Leszkiem Laszkiewiczem. Dyrektor sportowy naszego klubu jest przekonany, że jeśli w naszej drużynie dopisze zdrowie, to będziemy groźni dla każdego rywala. Zapraszamy do lektury wywiadu.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ