Młodzież

 
2022-07-27

Jak już informowaliśmy, w sezonie 2022/23 JKH GKS Jastrzębie reprezentowany będzie także w I Lidze / Młodzieżowej Hokej Lidze, w której wystąpi drużyna rezerw naszego klubu. Rozgrywki zaplecza ekstraligi będą zarazem eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów, a zatem stawka rywalizacji będzie podwójna. Znany jest już terminarz sezonu oraz system gier, które ruszą 3 września.

 
2022-07-08

Wakacje to znakomity czas podsumowań nie tylko hokejowych, ale i... oświatowych. W związku z tym miło nam poinformować, iż pierwszy rok współpracy JKH GKS Jastrzębie i Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego to jeden wielki sukces! - Ścisła współpraca z ZSMS i utworzenie klasy hokejowej zdało egzamin. Tymczasem jesteśmy już po naborze do pierwszej klasy liceum, gdzie mamy dziesięciu wychowanków i trzech zawodników "z zewnątrz" - podkreśla trener Mariusz Bernacki.

 
2022-05-09

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasz klub uzyskał wsparcie ze strony Fundacji JSW na realizację zadania "Międzynarodowe konfrontacje drogą do sukcesu Akademii JKH GKS Jastrzębie"! Dziękujemy za zaufanie tym bardziej, że szkolenie młodzieży od początków istnienia JKH jest jednym z najważniejszych filarów naszego rozwoju.

 
2022-04-28

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie wygrała Karpacką Młodzieżową Hokejową Ligę! Podopieczni Mariusza Bernackiego okazali się najlepsi w zakończonym w czwartek finale na Jastorze, pokonując w decydującym starciu Żalgiris Kowno 3:0. Tym samym nasza drużyna zdobyła w tym sezonie zarówno mistrzostwo Polski U16, jak i wywalczyła prestiżowe złoto CJHL! Brawo, Panowie! Duma!

 
2022-04-22

Przed nami ostatni akord sezonu 2021/22. Od 26 do 28 kwietnia JKH GKS Jastrzębie będzie gospodarzem wielkich finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi (CJHL) U16. Gośćmi naszych mistrzów Polski będą drużyny z Litwy, Ukrainy, Czech i Słowacji, a także z Tychów i Nowego Targu. Zapraszamy na Jastor!

 
2022-04-12

Nasza ekipa młodzików ma za sobą udany występ w międzynarodowym turnieju w czeskim Prościejowie, gdzie po bardzo zaciętym meczu o pierwsze miejsce ostatecznie musiała zadowolić się wicemistrzostwem. W ramach zawodów jastrzębianie pokonali drużyny czeską i słowacką.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ