Młodzież

 
2023-03-24

Żaki starsze Akademii JKH GKS Jastrzębie niestety poza podium zakończyły udział w Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski U14, które rozgrywane są w Sanoku. Grający w dość okrojonym składzie podopieczni Marka Chrabańskiego pożegnali się z turniejem po dwóch porażkach grupowych, zarazem jednak na finiszu pokonując Stoczniowiec Gdańsk. Tym samym sezon ligowy w tej kategorii wiekowej kończymy z mistrzostwem Śląska i 5-6. miejscem w kraju.

 
2023-03-14

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki grupy finałowej kwalifikacji do Mistrzostw Polski Młodzików. JKH GKS Jastrzębie znakomicie zafiniszował w zawodach, wysoko pokonując na Jastorze Sokoły Toruń (8:2) i Stoczniowiec Gdańsk (9:1). Ostatecznie podopieczni Wojciecha Czecha zajęli trzecie miejsce i z takim rozstawieniem przystąpią do turnieju o medale, który za dwa tygodnie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju i Tychach. Już teraz zapraszamy do kibicowania!

 
2023-03-10

Drużyna żaków młodszych Akademii JKH GKS Jastrzębie jest już pewna wicemistrzostwa Śląska! W czwartek nasz zespół pokonał na wyjeździe... mistrza rozgrywek Zagłębie Sosnowiec i tym samym w swoim przedostatnim meczu w sezonie ligowym przypieczętował drugie miejsce w regionie, wyprzedzając rywali z Janowa, Tychów, Bytomia, Oświęcimia i Katowic. Należy podkreślić, że jastrzębianie zanotowali korzystny bilans ze wszystkimi konkurentami.

 
2023-03-09

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zakończyły w poniedziałek zmagania Ligi Śląskiej, w ramach której wywalczyły tytuł mistrza naszego regionu! Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego niczym huragan przeszli przez te rozgrywki, kompletując szesnaście zwycięstw w osiemnastu meczach oraz zdobywając 169 goli. W nagrodę za dwa tygodnie nasi mistrzowie pojadą do Sanoka na Mistrzostwa Polski U14.

 
2023-02-19

Hokeiści Akademii JKH GKS Jastrzębie wywalczyli brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sanoku! W niedzielnym meczu o najniższy stopień podium nasz zespół pokonał MOSM Tychy 4:1 (0:0, 2:1, 2:0), zamykając turniej z dorobkiem czterech zwycięstw i jednej (niestety półfinałowej) porażki. Brąz OOM oznacza zarazem zdobycie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Gratulacje Panowie!

 
2023-02-16

Juniorzy młodsi JKH GKS Jastrzębie w kapitalnym stylu zakończyli fazę grupową Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sanoku, pokonując Sokoły Toruń 5:4, choć jeszcze w 28. minucie było... 0:3! Tym samym nasz zespół wygrał grupę B i w sobotę o 14:15 zagra o finał z Unią Oświęcim. Życzymy chłopakom pójścia za ciosem!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ