Komunikaty

 
2022-06-21

Z radością informujemy, że kolonia łotewskich hokeistów w JKH GKS Jastrzębie powiększa się. Kolejnym będzie mierzący 188 cm wzrostu i ważący 85 kg obrońca rodem ze stolicy Łotwy, Eduards Hugo Jansons. Zawodnik ma za sobą krótki epizod w KHL, grę w reprezentacji Łotwy na Mistrzostwach Świata Juniorów i Uniwersjadzie. Łotewski obrońca związał się z naszym klubem rocznym kontraktem. Laipni ludzam, Hugo!

 
2022-05-26

Z radością informujemy, że do drużyny trenera Roberta Kalabera dołącza kolejny ofensywny zawodnik rodem z Łotwy! Wraz z Gvido Jansonsem oraz Antonsem Sinegubovsem znad Dźwiny do JKH GKS trafia Raivo Freidenfelds, 22-letni mierzący 189 cm wzrostu wychowanek doskonale nam znanego klubu z Lipawy. W poprzednim sezonie, podobnie jak Antons, Raivo grał w Alpejskiej Lidze Hokejowej. Laipni ludzam, Raivo!

 
2022-05-25

Miło nam poinformować, iż "łotewska kolonia" w JKH GKS Jastrzębie powiększyła się o kolejnego zawodnika. Do naszego zespołu dołączył niespełna 22-letni napastnik rodem z Rygi, Antons Sinegubovs. Ten mierzący 190 cm wzrostu bardzo obiecujący hokeista ma za sobą grę w rosyjskiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze oraz Alpejskiej Lidze Hokejowej, a także debiut w juniorskiej reprezentacji Łotwy. Laipni ludzam, Antons!

 
2022-05-24

Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich kibiców. Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w przyszłym sezonie w barwach JKH GKS Jastrzębie wciąż oglądać będziemy Dominika Pasia! Rodowity jastrzębianin i wychowanek naszego klubu, a obecnie także jeden z filarów reprezentacji Polski, pozostanie w macierzystym klubie na kolejny rok. "Pasiu", życzymy zdrowia, sukcesów i... zdobycia swojej setnej bramki w JKH GKS!

 
2022-05-23

Z radością informujemy, że do JKH GKS Jastrzębie po trzyletniej przygodzie z Zagłębiem Sosnowiec powraca nasz wychowanek, Jakub Blanik. Waleczny napastnik nabył w minionych latach sporo ekstraligowego doświadczenia, które bez wątpienia przyda mu się w szeregach ekipy trenera Roberta Kalabera. Witaj w domu, Jakub!

 
2022-05-21

Z radością informujemy, że kolejnym nowym zawodnikiem naszego klubu został Słowak Jozef Svec! Ten 26-letni napastnik ma na swoim koncie niemal czterysta spotkań w ekstraklasie swojej ojczyzny. Ahoj, Jozef!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ