Komunikaty

 
2022-04-19

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasi wspaniali Bracia, Radosław i Łukasz Nalewajkowie pozostaną w JKH GKS Jastrzębie co najmniej do 2024 roku! Pomnikowe postaci naszego klubu, a zarazem jego wychowankowie rodem z bloku położonego pół kilometra od Jastora, podpisali umowy na kolejne dwa sezony!

 
2022-04-16

Miło nam poinformować, iż Arkadiusz Kostek pozostanie zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie jeszcze przez co najmniej dwa lata! Nasz klub przedłużył bowiem umowę z defensorem reprezentacji Polski do 2024 roku. Przypomnijmy, że jeden z filarów obrony ekipy trenera Roberta Kalabera szykuje się aktualnie wraz z biało-czerwoną kadrą do Mistrzostw Świata w Tychach.

 
2022-04-16

JKH GKS Jastrzębie informuje, że kontrakt z Siarhejem Bahalejszą nie zostanie przedłużony. Siarhejowi dziękujemy za grę i zaangażowanie w sezonie 2021/22, w którym zdobył z naszym zespołem Superpuchar i brązowy medal Mistrzostw Polski. Życzymy także powodzenia w dalszej karierze!

 
2022-04-08

W niedzielę o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie w ostatnim meczu sezonu GKS Tychy. Przy okazji tego spotkania będziecie mogli ponownie wziąć udział w akcji pomocy ofiarom wojny we wschodniej Ukrainie. Zachęcamy do przyniesienia na Jastor opatrunków oraz baterii typu AA oraz AAA.

 
2022-03-09

Z przykrością informujemy, iż minionej nocy zmarł pan Ryszard Frysztacki. Działacze, zawodnicy, trenerzy i pracownicy JKH GKS Jastrzębie składają najszczersze wyrazy współczucia prezesowi Kazimierzowi Szynalowi oraz byłemu prezesowi Andrzejowi Frysztackiemu z powodu śmierci Teścia i Ojca.

 
2022-02-23

Dziś rozpoczynamy walkę w fazie play-off i z tej okazji mamy dla was efektowny oraz funkcjonalny prezent! To oficjalna aplikacja mobilna dla wszystkich sympatyków JKH GKS Jastrzębie, za sprawą której możecie być jeszcze bliżej naszego wspólnego klubu! Dzięki niej będziecie nie tylko "na bieżąco", ale także zakupicie bilety oraz weźmiecie udział w Typerze Wyników z nagrodami, którego znacie z Facebooka. Zachęcamy do pobierania!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ