Komunikaty

 
2024-02-27

We wtorkowy wieczór poznamy rywala JKH GKS Jastrzębie w walce o czołową czwórkę fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Niezależnie od tego, czy naszym konkurentem będzie Cracovia, Podhale, Toruń czy Zagłębie, dwa pierwsze spotkania odbędą się na Lodowisku Jastor w najbliższy piątek i sobotę. Informujemy już teraz, iż oba pojedynki rozpoczną się o godz. 17:00, a zatem warto zarezerwować sobie czas na wizytę przy al. Jana Pawła II 6a.

 
2024-02-24

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż ustalone zostały ceny biletów na marcowe ćwierćfinały fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Nie znamy wprawdzie jeszcze naszego konkurenta, ale wiele wskazuje na to, iż nasz pojedynek będzie uważany za najciekawszy spośród czterech starć. Bilet normalny kosztował będzie 30 zł, natomiast ulgowy - 25 zł.

 
2024-02-02

Miło nam poinformować, iż trener Robert Kalaber pozostanie trenerem JKH GKS Jastrzębie na kolejne trzy lata! Zarząd naszego Klubu błyskawicznie doszedł do porozumienia ze słowackim szkoleniowcem odnośnie kontynuowania owocnej współpracy, która trwa od dziesięciu lat! Cieszymy się, że zostaje Pan z nami!

 
2024-01-31

Miło nam poinformować, że na „ostatniej prostej” fazy zasadniczej do JKH GKS Jastrzębie dołącza Conor MacEachern. 25-letni kanadyjski obrońca występował dotychczas w ekipie Marmy Ciarko STS Sanok, która nie ma już realnych szans na kwalifikację do play-off. Natomiast w poprzednim sezonie grał w mocnej lidze ECHL, która jest zapleczem AHL. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-01-27

JKH GKS Jastrzębie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy kibiców hokeja do udziału w konkursach i licytacjach, gdzie wśród atrakcji jest... trening z drużyną JKH GKS Jastrzębie na tafli Jastora! Co ważne, nie mówimy tu o „pokazówce”, ale o prawdziwych zajęciach z zawodowcami z ekstraligi, po których będziecie wyciskać pot z ubrań. To niezapomniane wydarzenie będziecie mogli wylicytować podczas niedzielnego finału na placu WOŚP.

 
2024-01-25

JKH GKS Jastrzębie informuje, że za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt z Ricardsem Bernhardsem. Łotewski napastnik opuszcza Jastor po ponad półrocznych występach w naszym klubie. Dziękujemy Ricardsowi za te siedem miesięcy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ