Komunikaty

 
2023-10-25

W kilku ostatnich spotkaniach trener Robert Kalaber nie mógł liczyć na umiejętności i doświadczenie Tuukki Rajamakiego. 32-letniego Fina zabraknie także podczas najbliższych spotkań z GKS Tychy i Unią Oświęcim. Powodem absencji napastnika z Lahti jest uraz kostki i więzadła.

 
2023-10-12

Z przykrością informujemy, iż zmarła pani Zofia Ryś, Mama panów Jerzego i Roberta Ryś. Zarząd, trenerzy, zawodnicy i pracownicy JKH GKS Jastrzębie składają najszczersze wyrazy współczucia właścicielom firmy "Ryś" - wieloletnim partnerom naszego klubu oraz oddanym sympatykom jastrzębskiego hokeja.

 
2023-09-28

Zapowiadaliśmy niespodziankę na sezon 2023/24 i... oto jest! Kilka dni temu podczas Diamentowej Gali Sportu swoją inaugurację miała także nasza jubileuszowa książka „70 lat jastrzębskiego hokeja”. Będziecie mogli ją przejrzeć i nabyć podczas piątkowego pojedynku z Re-Plast Unią Oświęcim. Opracowanie dostępne będzie także podczas kolejnych spotkań JKH GKS Jastrzębie, jak również w biurze klubu i on-line.

 
2023-09-15

Z radością informujemy, że do drużyny JKH GKS Jastrzębie dołącza Rastislav Spirko. To niezwykle doświadczony były reprezentant Słowacji, mający na swoim koncie m.in. mistrzostwo Czech z Pardubicami oraz ponad dwieście spotkań w KHL. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-09-13

Ondrej Kopta opuszcza naszą drużynę. JKH GKS Jastrzębie informuje, iż przychylił się prośbie czeskiego zawodnika o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. - Dziękujemy Ondrejowi i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze - powiedział Leszek Laszkiewicz.

 
2023-09-06

Miło nam poinformować, iż karnety na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie w fazie zasadniczej są dostępne także w dziale socjalnym KWK Pniówek. Przypomnijmy, że wcześniej wejściówki trafiły na KWK Borynia i KWK Zofiówka. Zachęcamy pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej do nabycia karnetów także tą drogą.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ