Komunikaty

 
2023-12-03

Z przykrością informujemy, że z uwagi na trudne warunki atmosferyczne dzisiejsze spotkanie pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Re-Plast Unią Oświęcim zostało odwołane! Na razie nie znamy kolejnego terminu rozegrania meczu, który miał być naszym ostatnim domowym pojedynkiem w 2023 roku.

 
2023-12-02

Pytacie nas w listach o stan zdrowia bohatera października Marcina Kolusza, a zatem spieszymy donieść, iż... mamy same dobre wieści! "Wszystko się bardzo dobrze goi" - mówi Leszek Laszkiewicz.

 
2023-11-20

Nasz klub ponownie weźmie udział w akcji „Szlachetnej Paczki”. Dokonaliśmy już wyboru rodziny, której będziemy chcieli pomóc w pięknym, choć zarazem trudnym przedświątecznym czasie. Klub JKH GKS wraz z zawodnikami i Klubem Kibica wesprze 79-letnią Panią Annę, która opiekuje się 45-letnim niepełnosprawnym, przewlekle chorym synem Dariuszem. O jakim szczególnym upominku marzy Pani Anna? O ciepłych kapciach...

 
2023-11-15

Poznaliśmy szczegóły urazu dłoni, jakiego doznał podczas meczu z Comarch Cracovią Marcin Kolusz. To wieloodłamowe skośne złamanie paliczka bliższego kciuka z przemieszczeniem. Kontuzja wymagała operacji zespolenia złamania przy pomocy stalowych drutów Kirschnera.

 
2023-11-14

Marcin Kolusz nie uczestniczył w treningach JKH GKS Jastrzębie podczas „przerwy na reprezentację”, co było efektem urazu odniesionego podczas meczu z Comarch Cracovią. Niestety, meldunek ze sztabu trenerskiego nie jest optymistyczny - kontuzja wyklucza doświadczonego zawodnika z gry na kilka tygodni. Marcinowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na taflę!

 
2023-10-31

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron rozwiązana została umowa z Raivo Freidenfeldsem. 23-letni napastnik opuszcza nasz klub z bilansem niemal sześćdziesięciu spotkań o punkty i dziewięciu bramek. „Życzymy Raivo wszystkiego najlepszego w dalszej karierze” - powiedział dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ