Komunikaty

 
2022-08-11

Jeśli nie macie jeszcze planów na piątek (12.08), to... już macie! Zapraszamy wszystkich, małych i dużych fanów JKH GKS Jastrzębie do udziału w drugiej edycji Pikniku z Hokejem, która odbędzie się na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. W planie imprezy, którą współorganizujemy z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji dla każdego!

 
2022-08-10

W związku ze zbliżającym się sezonem 2022/23 informujemy przedstawicieli mediów o rozpoczętym procesie akredytacyjnym na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor. Wnioski akredytacyjne można składać wyłącznie za pośrednictwem formularza na oficjalnej stronie naszego klubu.

 
2022-08-03

Miło nam poinformować, iż fiński defensor Olli-Petteri Viinikainen będzie w sezonie 2022/23 reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie. 24-letni zawodnik ma za sobą debiut w ekstraklasie Suomi (Liiga), choć najwięcej doświadczenia zebrał na jej zapleczu (Mestis). Viinikainen zastąpi w kadrze naszego klubu Łotysza Gvido Jansonsa.

 
2022-08-02

Sezon 2022/23 zbliża się wielkimi krokami, a zatem czas na pierwszą informację odnośnie wejściówek na Jastor. Na szczęście wiele wskazuje na to, iż nie powtórzy się sytuacja zamknięcia trybun sprzed dwóch lat i fani hokeja bez przeszkód będą mogli wspierać swoich ulubieńców podczas ekstraligowych zmagań.

 
2022-07-03

Z radością informujemy, iż w nowym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie nadal reprezentował będzie Vitalijs Pavlovs. 33-letni napastnik rodem z Rygi podpisał nową roczną umowę z naszym klubem. Rosły Łotysz był w minionych rozgrywkach jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji, notując najbardziej okazały bilans plus/minus (+33). Wobec urazu Macieja Urbanowicza nosił także opaskę kapitańską. Vitalijsowi życzymy kolejnego równie udanego sezonu w jastrzębskich barwach!

 
2022-06-29

Miło nam poinformować, iż w szeregach ekipy trenera Roberta Kalabera pozostanie Eriks Sevcenko! Łotewski obrońca to jeden z najsolidniejszych zawodników na tej pozycji w Polskiej Hokej Lidze. Pochodzący z Dyneburga defensor przedłużył umowę o kolejny rok. Eriksowi życzymy dalszych sukcesów z naszym zespołem przypominając zarazem, że ma już na swoim koncie złoto i brąz mistrzostw Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ