Komunikaty

 
2022-12-06

Miło nam poinformować, że JKH GKS Jastrzębie zasilił Tuukka Rajamaeki. 31-letni napastnik rodem z Lahti podpisał z naszym klubem umowę do końca sezonu. Tym samym fińska kolonia na Jastorze ponownie liczy dwóch zawodników. Dodajmy, że dla Rajamaekiego to powrót do polskiej ekstraligi po dwóch latach przerwy. Witamy w Jastrzębiu!

 
2022-12-04

W Dniu Górnika pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a także innych firm z sektora górniczego jak najlepsze życzenia. Bezpiecznej pracy, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz prywatnym. Niech Święta Barbara nieustannie czuwa nad Wami i Waszymi Rodzinami. Niech otoczy Was ochronnymi ramionami, dając poczucie bezpieczeństwa i pewności dnia jutrzejszego. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 
2022-11-29

Wydawałoby się, że zaledwie "wczoraj" cieszyliśmy się z brązowego medalu zdobytego wiosną, a tymczasem za pasem mamy 2023 rok. Z tej okazji zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie do nabycia naszego klubowego kalendarza, który prezentują Wam Kamil i Hugo! Bądźcie z nami na co dzień! Kalendarze w cenie 25 zł będzie można zakupić już dziś, w przerwach meczu z Energą Toruń.

 
2022-11-22

Miło nam poinformować, że do JKH GKS Jastrzębie dołącza kolejny zawodnik z Węgier! Miesięczną umowę z opcją przedłużenia do końca sezonu podpisał z naszym klubem 24-letni napastnik Donat Szita. Rodak Bence Balizsa ma za sobą występy w rodzimej lidze oraz EBEL, a także we Francji i Danii. Jest również reprezentantem Kraju Bratanków. Donat, witamy w Jastrzębiu!

 
2022-10-20

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż naszą drużynę opuszcza fiński napastnik Markus Korkiakoski. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. - Markus niestety nie spełnił naszych oczekiwań i dlatego podjęliśmy taką decyzję. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze - skomentował dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

 
2022-09-15

Z radością informujemy, iż do naszego zespołu dołączył Josef Mikyska. Ten 28-letni napastnik przez dekadę związany był z Bili Tygrzi Liberec, w którego barwach zadebiutował w czeskiej ekstralidze oraz Champions Hockey League. Ponadto Mikyska ma za sobą grę na Słowacji oraz w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Mikyska podpisał umowę do końca sezonu. Ahoj Josef!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ