Komunikaty

 
2022-02-17

Zachęcamy wszystkich kibiców do udziału w akcji "Aaaaby... wszyscy weszli!". O co chodzi? O jak najwyższą frekwencję na play-offach! Już przy okazji piątkowego meczu z Comarch Cracovią będzie można pobrać na Jastorze specjalne oświadczenie, za sprawą którego zaszczepieni kibice "uwolnią" miejsca dla tych fanów, których nie obejmuje aktualna definicja zaszczepionych. Apelujemy o udział w akcji i umożliwienie wypełnienia trybun naszego lodowiska!

 
2022-02-12

Przed tygodniem Maciej Urbanowicz doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na co najmniej miesiąc. Mamy jednak dobrą informację odnośnie zdrowia naszego kapitana. Jak informuje dyrektor sportowy Leszek Laszkiewicz, na ten moment nie ma mowy o stole operacyjnym.

 
2022-02-05

Poznaliśmy rezultaty konsultacji medycznej, jakiej po piątkowych derbach w Tychach musieli poddać się Maciej Urbanowicz i Martin Kasperlik. Niestety, nie mamy dobrych wieści... Obu naszym liderom ofensywy życzymy szybkiego powrotu na taflę!

 
2022-02-03

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

 
2022-01-31

Miło nam poinformować, iż do JKH GKS Jastrzębie dołączył Pawieł Jelszańskij, który ostatnio występował w Tauron Podhalu Nowy Targ. Rosły obrońca rodem z Sankt-Petersburga będzie występował w naszym zespole do końca bieżącego sezonu. Witamy w Jastrzębiu i życzymy "mnogo uspiechow"!

 
2022-01-25

Władze PHL postanowiły wyjść naprzeciw startowi Comarch Cracovii w finale Pucharu Kontynentalnego w Danii i dokonały korekt w terminarzu fazy play-off. Przerwa w rozgrywkach zaplanowana została na pierwsze dziewięć dni marca. Przypomnijmy, że o możliwości wprowadzenia takiego rozwiązania mówił w wywiadzie dla naszej redakcji trener Robert Kalaber.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ