Komunikaty

 
2023-04-01

Z nieukrywaną radością informujemy, iż dziś rozpoczynamy... świętowanie! W 2023 roku obchodzimy 70-lecie hokeja na lodzie w Jastrzębiu-Zdroju, jako nawiązanie do założenia siedem dekad temu LZS Jastrzębianka, którego tradycje kontynuuje nasz klub. Z tej okazji prezentujemy Wam oficjalne jubileuszowe logo, którym będziemy posługiwać się do końca tego roku!

 
2023-01-25

Miło nam poinformować, iż do JKH GKS Jastrzębie dołącza Lauri Huhdanpää. Dla fińskiego napastnika to powrót do Polskiej Hokej Ligi po kilku miesiącach spędzonych na Słowacji. Przed rokiem 27-latek z Tampere dawał nam się we znaki w ćwierćfinale play-off, a teraz będziemy liczyć na jego skuteczność pod bramką rywala. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-01-19

Zaledwie kilka dni temu odszedł Florian Gomola, a tymczasem przychodzi nam pożegnać kolejnego budowniczego jastrzębskiego hokeja... 15 stycznia w wieku 87 lat zmarł Zdzisław Nowicki, któremu zawdzięczamy powstanie Lodowiska Jastor w połowie lat siedemdziesiątych. - Bez Niego nie byłoby hokeja - ta opinia powtarza się we wspomnieniach. JKH GKS Jastrzębie składa najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Zmarłego. Pogrzeb Zdzisława Nowickiego odbędzie się w piątek o godz. 9:00 w Kościele NSPJ w Zdroju.

 
2023-01-16

Z ogromną przykrością informujemy, iż 14 stycznia w wieku 85 lat zmarł Florian Gomola, jeden z legendarnych "ojców jastrzębskiego hokeja". Pożegnanie współzałożyciela LZS Jastrzębianka i Górnika Jastrzębie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek o godz. 8:45 w kościele w Moszczenicy. JKH GKS Jastrzębie składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom Pana Floriana.

 
2023-01-11

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uzyskał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na realizację zadania "Udział w szkoleniu i występy w rozgrywkach drużyny seniorów" w 2023 roku. Wysokość dotacji to 770 tys. zł.

 
2022-12-21

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż kontrakt z Donatem Szitą nie zostanie przedłużony. Niespełna 25-letni węgierski napastnik opuszcza nasz klub po miesięcznej przygodzie z ekipą trenera Roberta Kalabera. Dziękujemy Donatowi za grę w naszych szeregach i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ