Komunikaty

 
2022-01-15

Z przykrością informujemy, iż niedzielny mecz JKH GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec został odwołany z uwagi na kilka przypadków zakażenia wirusem Covid-19 w naszym zespole. Zapewniamy, że wszystkie osoby czują się dobrze i przechorowują koronawirusa bez groźniejszych objawów.

 
2022-01-12

Miło nam poinformować, iż zarządzeniem prezydent Jastrzębia-Zdroju Anny Hetman zatwierdzone zostały rozstrzygnięcia komisji konkursowej odnośnie podziału środków na wspieranie sportu w naszym mieście. Na mocy tej decyzji JKH GKS Jastrzębie otrzyma dotację w wysokości 750 tys. zł.

 
2022-01-09

Z przykrością informujemy, iż decyzją Polskiej Hokej Ligi dzisiejszy mecz JKH GKS Jastrzębie z Tauron Podhalem Nowy Targ został odwołany z powodu przypadków Covid-19 wykrytych w drużynie gości. Osobom zakażonym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 
2022-01-04

"Po mistrzowsku dzielimy się dobrem" - to hasło akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Jastrzębiu-Zdroju. Sportowcy z Jastrzębia-Zdroju w tym również  nasz zawodnik Mateusz Bryk, zgodzili się wziąć udział w artystycznej sesji zdjęciowej, której zwieńczeniem jest wydanie pięknego biało-czarnego kalendarza!

 
2021-12-24

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie życzy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Niech będą one pełne ciepła, spokoju, miłości, hojności i odpoczynku!

Hej, hej... Kolęda! 

 
2021-12-20

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w szeregi naszego zespołu powraca Dominik Paś! Przez ostatnie pół roku wychowanek JKH GKS Jastrzębie występował w czeskim pierwszoligowcu z Hawirzowa, jednak dalszą część obecnego sezonu spędzi w swoim macierzystym klubie. Dobrze cię znów widzieć, Dominiku!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ