Komunikaty

 
2023-06-03

Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie reprezentował będzie człowiek-instytucja polskiego hokeja, Marcin Kolusz! Ten niezwykle doświadczony zawodnik wzmocni linię obrony, choć wielu z nas doskonale pamięta go jako wybitnego napastnika. To uczestnik kilkunastu edycji mistrzostw świata, zdobywca ponad pół tysiąca punktów w PHL i hokeista mający za sobą draft z NHL oraz grę w m.in. w fińskiej Liidze. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-06-02

Z radością informujemy, że defensywę JKH GKS Jastrzębie wzmocni jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych zawodników w PHL, Patryk Wajda! Ten siedmiokrotny mistrz Polski i reprezentant naszego kraju przez ostatnie piętnaście lat regularnie przyjeżdżał na Jastor jako zawodnik Cracovii, Sanoka, Podhala i Katowic, a teraz będzie miał okazję poznać także szatnię gospodarzy. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-05-31

Ostatni dzień maja przynosi kolejne dobre wieści dla kibiców JKH GKS Jastrzębie. Informujemy, że w nowym sezonie w szeregach naszej drużyny zobaczymy reprezentanta Estonii Roberta Arraka, który ma na swoim koncie występy w Mistrzostwach Świata Dywizji IB oraz ponad pół setki punktów w PHL. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-05-30

Mamy kolejne dobre wiadomości dla naszych kibiców. Z radością informujemy, że do JKH GKS Jastrzębie dołącza Jakub Martiska, który wzmocni linię obrony. 23-letni Słowak mierzy 187 cm wzrostu i ma za sobą grę w juniorskich reprezentacjach kraju oraz prawie sześćdziesiąt spotkań w słowackiej ekstraklasie. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-05-29

Przedstawiamy Wam kolejnego zawodnika, który w sezonie 2023/24 zagra w JKH GKS Jastrzębie! Miło nam poinformować, iż w naszym zespole występować będzie 29-letni czeski napastnik Jakub Izacky. Ten wychowanek Ocelarzi Trzyniec dysponuje doświadczeniem kilku lat gry w węgierskiej Erste Lidze, zaś ostatnie miesiące spędził w angielskim Nottingham Panthers. Witamy!

 
2023-05-27

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołącza kolejny młody napastnik. Miło nam poinformować, że w sezonie 2023/24 barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował mistrz Polski juniorów Szymon Kiełbicki. Wychowanek KTH Krynica w minionym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Polonii Bytom. Witamy w Jastrzębiu!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ