Komunikaty

 
2021-12-15

Dobre informacje napływają z naszego sztabu medycznego. Po niespełna miesiącu do treningów na lodzie wrócił Siarhej Bahaleisha, który 18 listopada doznał kontuzji w meczu z GKS Tychy. Nie można wykluczyć, że doświadczony białoruski obrońca będzie gotów do gry już za tydzień w wyjazdowym starciu z GKS Katowice.

 
2021-11-20

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron zakończona została współpraca z Samuelem Mlynaroviciem. Słowackiemu napastnikowi dziękujemy za występy w naszym zespole oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 
2021-11-19

Od półtora miesiąca nasz zespół musi sobie radzić bez kontuzjowanego Marisa Jassa i, niestety, w jego sprawie nie mamy dobrych wieści. Początkowo wydawało się wprawdzie, iż łotewski obrońca będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego za kilka tygodni. Tymczasem ostatnio okazało się, że niezbędna stała się interwencja chirurgiczna. Maris poddał się jej w dniu dzisiejszym...

 
2021-11-04

Informujemy, iż nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia niedzielnego spotkania 20. kolejki PHL pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią. Nasz klub postanowił przyspieszyć rozpoczęcie zawodów, wykonując w ten sposób przychylny gest względem sympatyków zarówno hokeja, jak i siatkówki.

 
2021-10-28

Dobre informacje napłynęły do nas z Jaworzna, gdzie operacji kolana poddał się Mateusz Bryk. Zabieg udał się w stu procentach, dzięki czemu obrońca JKH GKS Jastrzębie już dziś wróci do domu. Mateuszowi życzymy teraz skutecznej rehabilitacji oraz szybkiego powrotu na lód!

 
2021-10-25

Miło nam poinformować, iż logo naszego klubu otrzymało oficjalne Świadectwo Ochronne poświadczone przez Urząd Patentowy. Na stosownym dokumencie widnieje unikatowy numer 342672, odnoszący się wyłącznie do JKH GKS Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ