Bombki, komu bombki?

 
2022-12-14

Coraz bliżej święta. Wciąż żyjemy hokejem, jednak coraz bardziej daje znać o sobie bożonarodzeniowe rozgorączkowanie. A może... czas się zatrzymać? Jeśli szukacie oryginalnych ozdób na Wasze choinki i chcecie zrobić dobry uczynek, to mamy dla Was idealną propozycję! Wylicytuj bombkę namalowaną przez naszego zawodnika i wspomóż w ten sposób jastrzębskie Hospicjum im. Dutkiewicza.

We wtorek szesnastu naszych hokeistów wyruszyło do Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie, aby przygotować wspomniane świąteczne bombki. W akcji wzięli udział nie tylko wychowankowie JKH GKS Jastrzębie, ale także zagraniczni zawodnicy z Finlandii, Węgier, Łotwy, Czech czy Słowacji. Dlatego bombki z autografami mają unikatowy charakter, który nadał im każdy z naszych bohaterów. Co przygotowali Patryk i Kuba, Jozef i Josef, Antons i Raivo, Olli-Petteri i Bence? Przekonacie się niebawem!

Licytacja bombek (każdej z osobna, prezentowanej przez autora dzieła) odbywa się na naszym klubowym profilu na Facebooku. Akcja trwa tydzień (14-20 grudnia), a dochód przeznaczony zostanie na Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza przy Parafii św. Katarzyny. Po wygranej licytacji bombkę będzie można odebrać w biurze naszego klubu na Lodowisku Jastor. Tu również czekać na Was będzie specjalna puszka z hospicjum, do której włożycie wylicytowaną kwotę.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w licytacji! Można nie tylko hokejowo ustroić sobie choinkę, ale także przy okazji Świąt Bożego Narodzenia sprawić radość cierpiącemu bliźniemu.

Profil JKH GKS Jastrzębie na Facebooku >>

 

Fot. Magdalena Kowolik 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ