Publicystyka

 
2021-11-05

Trudno wyobrazić sobie JKH GKS Jastrzębie bez Macieja Urbanowicza. Tym bardziej radować musi jubileusz, jaki ma za sobą kapitan naszego zespołu. Po przeliczeniu statystyk okazuje się, iż "Urban" (lub "Urbi") przekroczył barierę 400 ekstraligowych spotkań w jastrzębskich barwach! Gratulujemy i prosimy o więcej!

 
2021-10-18

Za nami Champions Hockey League, a przed nami - Superpuchar Polski. Warto zatem na moment zatrzymać się w tym właśnie momencie sezonu, aby podsumować to, co już za nami oraz zapytać "u źródła" o najbliższą przyszłość. Zapraszamy do lektury wywiadu z prezesem JKH GKS Jastrzębie Kazimierzem Szynalem, który można uznać za wartościowe uzupełnienie przedsezonowej rozmowy ze sternikiem naszego klubu.

 
2021-09-24

Ostatnie dni nie przyniosły nam wielu dobrych wieści, dlatego tym bardziej miło nam poinformować, iż doliczyliśmy się bramki nr 2400 w historii występów jastrzębskich hokeistów w elicie. Trafieniem tym był gol Samuela Mlynarovicia przeciw GKS Tychy. Oznacza to, że teraz czekamy na jubileuszową bramkę nr 2500!

 
2021-08-26

Zapraszamy do lektury przedsezonowego wywiadu, jakiego tradycyjnie już udzielił JasNetowi prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal. W obszernej rozmowie sternik naszego klubu wypowiada się m.in. w kwestii historycznego debiutu w Hokejowej Lidze Mistrzów, wyjaśnia przyjętą przez klub strategię transferową, a także przypomina, jak poważnym zadaniem jest utrzymanie dyscypliny finansowej. Kazimierz Szynal przestrzega także przed hurraoptymizmem, bowiem w nowym sezonie będzie w PHL obowiązywała zasada "bij mistrza". 

 
2021-08-23

Podczas sobotniej Prezentacji Drużyny seniorów kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z numerami, jakie nosić będą w nowym sezonie nasi zawodnicy. Ponieważ jednak pamięć ludzka bywa ulotna, przygotowaliśmy dla was specjalną ściągę!

 
2021-08-21

Koniec sierpnia to czas na prezentację drużyn Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Tradycyjnie impreza odbyła się w Galerii Zdrój i tym razem trwała dwa dni. W piątkowe popołudnie zaprezentowała się młodzież naszego klubu. W sobotę drużyna seniorów, aktualnych mistrzów Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ