Publicystyka

 
2022-01-08

Zwycięstwo w Oświęcimiu okazuje się nie tylko powodem do radości z rosnącej formy naszej drużyny. Wygrana na obiekcie lidera trafiła bowiem również do annałów jastrzębskiego hokeja. To triumf numer 400 w historii naszych występów w ekstralidze!

 
2022-01-07

Mateusz Bryk został jednym z dwunastu bohaterów specjalnego charytatywnego kalendarza, który przygotował Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój. Dochód z niecodziennej, pełnej artyzmu publikacji zostanie przeznaczony na działalność Hospicjum im. ks. Dutkiewicza.

 
2021-12-31

Rok 2021 znalazł się na... finiszu trzeciej tercji rozstrzygniętego meczu. Można wprawdzie poprosić o czas, ale niczego już się nie zmieni. Ten wspaniały dla JKH GKS Jastrzębie rok upłynął nam pod znakiem historycznego mistrzostwa Polski, które uzupełniło potrójną koronę. Czas zatem na statystyczne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy, którego z jubilerską precyzją dokonał nasz statystyk-archiwista Krzysztof Gorczyca!

 
2021-12-06

Miło nam poinformować, iż w Mikołajki do siedziby naszego klubu na Lodowisku Jastor dotarły długo wyczekiwane Kalendarze JKH GKS Jastrzębie na 2022 rok! Na arkuszach formatu A3 zobaczycie naszych zawodników i trenerów, którzy przedstawią Wam dwanaście naszych zdobyczy na przestrzeni ostatniej dekady. Jest to edycja limitowana, a zatem warto pospieszyć się z decyzją o zakupie Kalendarza!

 
2021-11-24

Miło nam poinformować, iż przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie w towarzystwie prezydent miasta Anny Hetman oraz byłego prezesa i zawodnika naszego klubu Andrzeja Frysztackiego odwiedzili jednego z ojców-założycieli jastrzębskiego hokeja, Jana Posłusznego. Pan Jan nie ukrywał radości z wizyty i z zadowoleniem sprawdził ciężar trofeów za mistrzostwo i Puchar Polski.

 
2021-11-16

Niedawno informowaliśmy, iż wyjazdowy pojedynek z Comarch Cracovią był dla jastrzębskich hokeistów meczem nr 700 w elicie. Niestety, jubileusz nie okazał się szczęśliwy, ale nie oznacza to, iż nie warto pokusić się stosowne podsumowanie. Za sprawą tytanicznej pracy naszego archiwisty Krzysztofa Gorczycy możemy przedstawić Wam aktualne zestawienie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ