Publicystyka

 
2020-06-03

W kolejnym odcinku cyklu "Od szatni" zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami naszego mierzącego niemal dwa metry wzrostu napastnika Patryka Pelaczyka! 

 
2020-05-31

Zapraszamy do lektury kolejnego odcinka naszego cyklu "Od szatni", dzięki któremu macie okazję bliżej poznać swoich ulubieńców z ekipy trenera Roberta Kalabera. Dziś przed wami jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Polsce, czyli Dominik Paś!

 
2020-05-28

Zapraszamy do kolejnej części naszego cyklu "Od szatni", za sprawą którego macie okazję bliżej poznać naszych zawodników. Po Kamilu Górnym, Kamilu Wałędze i Tomaszu Kulasie na pytania mniej lub bardziej osobiste odpowiada Arkadiusz Kostek!

 
2020-05-21

W poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu. Pod czujnym okiem trenera Roberta Kalabera w pocie czoła pracowało ponad dwudziestu zawodników. Z tej okazji zapytaliśmy naszego szkoleniowca o powrót do pracy, plany zajęć, sprawy kadrowe oraz prognozy na najbliższą przyszłość.

 
2020-05-15

Na okoliczność planowanego powrotu naszej drużyny do treningów zapraszamy wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja do udziału we wspólnej zabawie! Rozwiąż naszą krzyżówkę (z małym przymrużeniem oka) i wygraj nagrodę, którą będzie pakiet gadżetów JKH GKS Jastrzębie.

 
2020-05-12

Zapraszamy do lektury drugiego odcinka cyklu "Od szatni", w ramach którego przybliżamy Wam naszych zawodników. Po Kamilu Górnym na nasze pytania odpowiedział jeden z najbardziej utalentowanych polskich hokeistów młodego pokolenia Kamil Wałęga!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ