Publicystyka

 
2022-05-06

Zapraszamy do wnikliwej lektury i analizy podsumowania sezonu 2021/22, które tradycyjnie już przygotował nasz nieoceniony archiwista-statystyk Krzysztof Gorczyca. Zestawienie obejmuje zarówno osiągnięcia drużynowe, jak i indywidualne. Za jego sprawą dowiedzieliśmy się m.in. iż w 63 meczach minionego sezonu nasi hokeiści zdobyli w sumie 204 gole, oddając niemal 2100 strzałów. Oznacza to, że co dziesiąte uderzenie na bramkę rywala kończyło się trafieniem. Superpuchar, brąz, siedem punktów w Lidze Mistrzów - tak właśnie zapamiętamy minione rozgrywki!

 
2022-04-16

Prezes Kazimierz Szynal udzielił portalowi JasNet tradycyjnego podsumowującego wywiadu. Sternik JKH GKS Jastrzębie potwierdził, że rozgrywki 2021/22 uważa za sukces, a ponadto podkreślił, że "ciągłość drużyny zostanie zachowana", ponieważ nasz klub już teraz dysponuje 17-osobową kadrą na kolejny sezon, co wczesną wiosną jest rzadkością w polskiej ekstralidze. Zachęcamy do lektury!

 
2022-02-16

Nasi czołowi napastnicy rozpoczęli intensywną terapię tlenem hiperbarycznym, aby jak najszybciej powrócić do gry na tafli i wspomóc kolegów w walce.

 
2022-02-03

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

 
2022-01-15

A zatem oficjalnie... jest! Mamy gola nr 2500 w historii występów jastrzębskich hokeistów w ekstralidze! Historyczna bramka padła w 6. minucie piątkowego pojedynku w Sanoku, gdy strzałem z ostrego kąta Kamil Górny odzyskał prowadzenie dla naszego zespołu. Kamilowi, który jest na dobrej drodze do miana legendy sportu w naszym mieście, serdecznie gratulujemy wpisu do annałów. Cieszy fakt, że autorem jubileuszowego trafienia jest chłopak ze Zdroju, który zna Lodowisko Jastor od podszewki.

 
2022-01-11

W najbliższy piątek JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Ciarko STS Sanok. Nie można wykluczyć, że właśnie w tym meczu padnie bramka nr 2500 występów jastrzębskich hokeistów w elicie. Przy tej okazji przypomnijmy, że na jubileuszowej liście strzelców "okrągłych goli" mamy nie tylko zawodników mogących powtórzyć wyczyn, ale też obecnego drugiego trenera Rafała Bernackiego, który ponad trzynaście lat temu zapisał na swoje konto trafienie numer sto!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ