Sparingi / Przygotowania

 
2022-05-13

W najbliższy poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów. Przed naszą ekipą siedem długich tygodni przygotowań, z których pierwsza część poświęcona będzie na wypracowanie wytrzymałości na kolejny sezon. - Chcemy wykorzystać do maksimum możliwość wspólnego trenowania z udziałem naszych kadrowiczów - wyjaśnia II trener Rafał Bernacki.

 
2021-12-28

W ostatnim tegorocznym spotkaniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze w sparingu ekipę Zagłębia Sosnowiec 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Maciej Urbanowicz, Dominik Paś i Mateusz Bryk. Dwaj pierwsi zapisali na swoje konta hattricki.

 
2021-12-27

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w tym roku nie będą już walczyli o ligowe punkty. W związku z tym nasz sztab szkoleniowy postanowił o rozegraniu dodatkowego pojedynku sparingowego. We wtorek, 28 grudnia rywalem podopiecznych Roberta Kalabera będzie Zagłębie Sosnowiec.

 
2021-12-14

Rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym ostatecznie bierze udział siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie. Pozostali trenują z Rafałem Bernackim, szykując się do ostatniego w tym roku meczu z GKS Katowice. W tym tygodniu nasi hokeiści będą mogli liczyć na dwa dni odpoczynku od tafli.

 
2021-11-10

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym biorą udział m.in. Michał Kieler, Jauhenij Kamienieu i Dominik Jarosz. Pozostali zawodnicy JKH GKS Jastrzębie sumiennie pracują pod okiem Rafała Bernackiego. Jednak od czwartku do soboty będą wreszcie mogli liczyć na moment oddechu.

 
2021-08-26

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie porażką zakończyli okres przedsezonowych sparingów. W ostatnim test meczu musieli uznać wyższość drużyny czeskich "Jastrzębi" z Prościejowa. Tym samym nie udał się rewanż za porażkę na Jastorze.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ