Sparingi / Przygotowania

 
2022-05-31

Trwają przygotowania naszych hokeistów do sezonu 2022/23. Jak już informowaliśmy, ekipa JKH GKS Jastrzębie przez siedem wiosennych tygodni szykuje podstawy formy i wytrzymałości. W czerwcu podopieczni Roberta Kalabera będą mieli okazję powrócić do zajęć na lodzie za sprawą wyjazdów na obiekt w czeskiej Porubie.

 
2022-05-27

Choć mamy dopiero końcówkę maja, to już teraz poznaliśmy plan sparingów naszych hokeistów przed sezonem 2022/2023. Podopieczni Roberta Kalabera rozegrają co najmniej jedenaście spotkań, w tym sześć w ramach turniejów w czeskiej Porubie i słowackiej Dubnicy. Trzy sparingi odbędą się na Jastorze, a wśród nich jest mecz ze słowacką Duklą Michalovce.

 
2022-05-13

W najbliższy poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócą do treningów. Przed naszą ekipą siedem długich tygodni przygotowań, z których pierwsza część poświęcona będzie na wypracowanie wytrzymałości na kolejny sezon. - Chcemy wykorzystać do maksimum możliwość wspólnego trenowania z udziałem naszych kadrowiczów - wyjaśnia II trener Rafał Bernacki.

 
2021-12-28

W ostatnim tegorocznym spotkaniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze w sparingu ekipę Zagłębia Sosnowiec 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Maciej Urbanowicz, Dominik Paś i Mateusz Bryk. Dwaj pierwsi zapisali na swoje konta hattricki.

 
2021-12-27

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w tym roku nie będą już walczyli o ligowe punkty. W związku z tym nasz sztab szkoleniowy postanowił o rozegraniu dodatkowego pojedynku sparingowego. We wtorek, 28 grudnia rywalem podopiecznych Roberta Kalabera będzie Zagłębie Sosnowiec.

 
2021-12-14

Rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym ostatecznie bierze udział siedmiu zawodników JKH GKS Jastrzębie. Pozostali trenują z Rafałem Bernackim, szykując się do ostatniego w tym roku meczu z GKS Katowice. W tym tygodniu nasi hokeiści będą mogli liczyć na dwa dni odpoczynku od tafli.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ