Znamy datę Prezentacji Drużyn!

 
2019-08-12

Sezon 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami, a zatem czas za przedstawienie szczegółów imprezy, na którą czekają wszyscy kibice jastrzębskiego hokeja, czyli Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie! W tym roku impreza odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia w Galerii Zdrój. Punkt kulminacyjny to oczywiście prezentacja ekipy trenera Roberta Kalabera, ale możemy zapewnić, że poza nią czeka na Was moc innych atrakcji. Również tego dnia (tylko i wyłącznie!) obowiązywać będzie promocyjna cena karnetów, które będziecie mogli nabyć za 200 zł.

31 sierpnia zapraszamy wszystkich sympatyków JKH GKS Jastrzębie do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, gdzie od godz. 15:00 w ramach "Zakończenia Wakacji z Hokejem" będą na was czekać m.in. tematyczne animacje dla dzieci z udziałem animatorów firmy EVENTURE i zawodników JKH GKS, malowanie twarzy, hostessy z upominkami, zaproszeniami do konkursów i darmowymi biletami na terenie Galerii Zdrój, stoisko wiedzy o hokeju, możliwość obejrzenia i przymierzenia stroju zawodnika, stoisko ze sprzedażą karnetów na nowy sezon i gadżetów klubowych, konkursy sprawnościowe z nagrodami, maskotka drużyny JKH GKS Jastrzębie czy fotobudka z zawodnikami i autografami. Nie zabraknie także konkursów z wiedzy o hokeju i o drużynie JKH GKS Jastrzębie.

Częścią główną spotkania w Galerii Zdrój będzie oczywiście Prezentacja Drużyn JKH GKS Jastrzębie. Warto pamiętać, że mówimy tu o prezentacji "drużyn", ponieważ spotkają się z Wami nie tylko seniorzy, ale też ich młodsi koledzy z grup juniorów, juniorów młodszych, żaków starszych, żaków młodszych, mikrusów i naboru. Należy przy tym podkreślić, że wraz z prezentacją drużyny seniorów będziecie mieli okazję podziwiać z bliska nowe stroje, w których nasi hokeiści będą w sezonie 2019/2020 walczyć o ligowe punkty. Ponadto po samej prezentacji będziecie mieli możliwość porozmawiania z naszymi zawodnikami, którzy będą rozdawać autografy oraz pozować do wspólnych zdjęć. 

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie! Bądźcie z drużyną i pokażcie, że sezon 2019/2020 będzie wyjątkowy!

 

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ