Gramy ze Szlachetną Paczką!

 
2019-11-22

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie w tym roku ponownie weźmie udział w "Szlachetnej Paczce"! Zarząd, hokeiści i pracownicy naszego klubu wraz z hipermarketem Carrefour z Galerii Zdrój oraz Klubem Kibica JKH GKS przygotują świąteczny podarunek dla Pana Grzegorza i Jego Rodziny. 

Pan Grzegorz z Panią Edyta wspólnie wychowują dwie córki Olę (9 lat) oraz Anię (4 lata). Pan Grzegorz leczy się na cukrzycę typu pierwszego co nie pozwala mu na jego wymarzoną pracę na kopalni. Edyta ma epilepsję i dziecięce porażenie mózgowe. Ola cierpi na depresję - jest na bardzo silnych lekach, a mała Ania całkowity prawostronny niedosłuch ucha prawego. Rodzina utrzymuje się z renty chorobowej pani Edyty, pracy Pana Grzegorza, oraz zasiłków na dzieci - czytamy na profilu rodziny na stronie "Szlachetnej Paczki".

Mimo tylu trudności w życiu rodzina stara się żyć normalnie i nie poddawać. Cieszą się każdym spędzonym razem dniem. Ich największym marzeniem jest zdrowie. Mała Ania mimo niedosłuchu pięknie śpiewa. Ola bardzo chciałaby mieć komputer który pozwolił by oderwać się choć na chwilę od rzeczywistości. Cała rodzina lubi długie spacery - wykorzystują na to każdą wolną chwilę. Niestety jest ich mało, gdyż rzadko kiedy są wszyscy razem. Pani Edyta z powodu swoich chorób, często spędza czas w szpitalach. Mimo wszystko bardzo się kochają i wspierają - tak wygląda trudna, ale zarazem piękna codzienność Rodziny Pana Grzegorza.

Co godne podkreślenia, w paczce, którą przygotuje JKH GKS Jastrzębie, na pewno znajdzie się laptop dla małej Oli, bowiem "anonimowy darczyńca" już teraz zadeklarował dorzucenie się do "Szlachetnej Paczki" naszego klubu.

Profil Rodziny na "Szlachetnej Paczce"

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ