Szlachetna Paczka dostarczona

 
2019-12-09

W sobotę, 7 grudnia mocna ekipa JKH GKS Jastrzębie wyruszyła z naszą "Szlachetną Paczką" do Pana Grzegorza i jego Rodziny. W roli Mikołajów wystąpili Patryk Matusik, Jakub Michałowski, Dominik Jarosz, Kordian Chorążyczewski i Patryk Pelaczyk, a także przedstawiciele Klubu Kibica. Było radośnie, świątecznie i wzruszająco!

W sobotni wczesny poranek rozpoczęliśmy pakowanie prezentów do świątecznych paczek, a następnie w południe ruszyliśmy w drogę wraz z oficjalnym przedstawicielem "Szlachetnej Paczki". Tu szczególne podziękowania należą się firmie "Antończyk", która użyczyła nam samochodu z kierowcą, bowiem do przewiezienia mieliśmy aż piętnaście paczek z ubraniami, żywnością, chemią gospodarczą, pościelą, komputerem, junkersem...

Na powitanie u obdarowanej przez JKH GKS Jastrzębie Rodziny czekało na nas pyszne ciasto, a także ogromna porcja wzruszeń i podziękowań. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z naszymi hokeistami.

Do naszej "Szlachetnej Paczki" dołączyliśmy również gadżety klubowe oraz bilety na nasze mecze. Jesteśmy pewni, że wkrótce pan Grzegorz i jego Rodzina w komplecie odwiedzą Jastor i będą gorąco dopingować drużynę trenera Roberta Kalabera!

A co znalazło się naszej "Szlachetnej Paczce"? O tym przeczytasz w relacji ze środowych zakupów.

Fot. Magdalena Kowolik

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ