Rozwiąż hokejową krzyżówkę!

 
2020-05-15

Na okoliczność planowanego powrotu naszej drużyny do treningów zapraszamy wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja do udziału we wspólnej zabawie! Rozwiąż naszą krzyżówkę (z małym przymrużeniem oka) i wygraj nagrodę, którą będzie pakiet gadżetów JKH GKS Jastrzębie.

Zasady naszej zabawy są proste - należy rozwiązać całą poniższą krzyżówkę (czyli odpowiedzieć na wszystkie 42 pytania oraz wskazać hasło), a następnie wypełnioną wysłać na adres mailowy marketing@jkh.pl. Prosimy, aby w mailu podać swoje imię i nazwisko, aby ułatwić nam losowanie nagrody. Ogłaszając zwycięzcę, podamy wyłącznie jego imię oraz pierwszą literę nazwiska (chyba, że triumfator zechce, abyśmy ujawnili pełne dane). 

Poniższe pytania nie powinny zaangażowanemu kibicowi JKH GKS Jastrzębie sprawić większych kłopotów, stąd też chcemy, abyście wskazali wszystkie odpowiedzi. Pamiętajcie przy tym, że... do niektórych pytań i odpowiedzi wymagany jest dystans!

Krzyżówkę można pobrać w formacie .jpg (tutaj) lub .pdf (tutaj). Wypełniony druk należy przesłać na wskazany wyżej adres mailowy do naszego klubu do północy z soboty na niedzielę (z 16 na 17 maja). Osoby, które prawidłowo wypełnią całą krzyżówkę i wskażą hasło, wezmą udział w losowaniu nagrody. Zapraszamy do wspólnej zabawy z nadzieją, że niebawem wszystko będzie jak dawniej!

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ