Trenujemy w pełnym składzie

 
2020-07-29

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie trenują na najwyższych obrotach i w pełnym zestawieniu. Do zespołu dołączyli "jastrzębscy" reprezentanci Polski, a zajęcia prowadzone są już pod osobistym kierunkiem Roberta Kalabera, mającego za sobą pierwsze zapoznawcze zgrupowanie z biało-czerwoną kadrą. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji ze środowych zajęć na Jastorze!

Jednak nie samymi treningami żyje hokeista. Przypomnijmy zatem, iż już jutro przed nami pierwszy sparing w ramach Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie, gdzie rywalem JKH GKS będą gospodarze imprezy. Natomiast pierwsze starcie na naszym lodowisku będzie miało miejsce 21 sierpnia, kiedy to do Jastrzębia przyjedzie węgierski HK Debreczyn. Zadanie "Szkolenie i udział w rozgrywkach PHL seniorów JKH GKS Jastrzębie" zostało dofinansowane przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

Uwaga! W przypadku wykorzystania niniejszych fotografii w materiałach prasowych prosimy o wskazanie źródła - www.jkh.pl.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ