Mecze bez kibiców...

 
2020-10-15

Najbliższe spotkania hokeistów JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor rozegrane zostaną bez udziału publiczności. To efekt wprowadzenia kolejnych obostrzeń, które mają wspomóc walkę z epidemią koronawirusa. Nowe regulacje odnośnie grania bez kibiców dotyczą - bez rozróżnienia - zarówno żółtych, jak i czerwonych stref. Aktualnie miasto Jastrzębie-Zdrój znajduje się w żółtej strefie.

Oznacza to, że sympatycy zespołu trenera Roberta Kalabera nie zobaczą na pewno co najmniej dwóch z trzech zaplanowanych wcześniej spotkań przy al. Jana Pawła II 6a. Najpierw z powodu przypadków koronawirusa w drużynie Stoczniowca Gdańsk odwołany został piątkowy pojedynek JKH GKS z tym zespołem. Teraz wiemy już, iż podczas niedzielnych derbów z GKS Tychy trybuny Jastora na pewno także pozostaną puste.

Niestety, wiele wskazuje na to, że wprowadzane w tym tygodniu obostrzenie obowiązywać będzie także i w przyszły piątek, gdy nasi hokeiści podejmą Re-Plast Unię Oświęcim. Nawet w przypadku zmian na "mapie stref", które zwykle dokonywane są w czwartki, nowe regulacje zaczynają obowiązywać od soboty.

O ewentualnych kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.


tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ