Trofeum do gabloty!

 
2020-11-18

Miło nam poinformować, iż... co się odwlecze, to nie uciecze! Znakomita postawa naszego zespołu żaków w poprzedniej edycji Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi zaowocowała przyznaniem JKH GKS Jastrzębie trofeum za triumf w "grupie białej" Dywizji Wilków U14. Puchar odebrał w miniony weekend trener Marek Chrabański, którego podopieczni biorą udział w tegorocznej edycji CJHL.

Jak poinformowali organizatorzy zmagań, wobec przymusowego przerwania tych międzynarodowych rozgrywek z powodu epidemii koronawirusa nie poznaliśmy mistrzów imprezy. W związku z tym postanowiono uhonorować zwycięzców grup, a zatem - w przypadku roczników U14 - były to ekipy JKH GKS Jastrzębie i Niedźwiadków Sanok

Przypomnijmy, że nasi hokeiści, prowadzeni przed rokiem przez Mariusza Bernackiego, byli w swojej "białej grupie" zdecydowanie najlepsi. W piętnastu rozegranych meczach jastrzębianie zanotowali komplet zwycięstw, które w sumie dały aż 45 pkt. Imponująca była także różnica bramek - 117:30. Drugi w tabeli Sokół Kijów stracił do naszej drużyny 19 pkt. Kolejne lokaty zajęły: CJHL Development Team, Podhale Nowy Targ, Kryżynka 2007 Kijów oraz Olimpia Ploeszti.

Warto dodać, że trofeum dla zespołu nie było jedyną nagrodą, którą przywiózł z Nowego Targu trener Chrabański. Organizatorzy Ligi Karpackiej przygotowali bowiem także statuetkę dla najlepszego strzelca zawodów, a okazał się nim nasz napastnik Maciej Poręba.

Fot. cjhl.eu

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ