Zdrowia, Kapitanie!

 
2020-11-21

W 26. minucie piątkowego spotkania pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Energą Toruń urazu dłoni doznał Maciej Urbanowicz. Kapitan naszego zespołu z grymasem bólu opuścił taflę i ostatecznie nie dokończył meczu. Niestety, kontuzja okazuje się bardzo dotkliwa i wymaga interwencji chirurgicznej, bowiem Urbanowicz ma złamanie wieloodłamowe środstawowe i kości śródręcza lewego z przemieszczeniem.

W najbliższych dniach Maciej Urbanowicz zostanie poddany operacji kontuzjowanej dłoni. Zabieg będzie przeprowadzony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. W rezultacie piątkowego wydarzenia wykluczony jest udział kapitana w kolejnych spotkaniach JKH GKS Jastrzębie, a w najgorszym wypadku przerwa w grze popularnego "Urbana" może potrwać nawet dwa miesiące. W tej kwestii wiele wyjaśni się najbliższych dniach. 

Naszemu kapitanowi życzymy zdrowia oraz możliwie najszybszego powrotu do gry!

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ