Powtórka sprzed roku

 
2020-12-28

Podobnie jak przed rokiem finałowym rywalem JKH GKS Jastrzębie w Pucharze Polski będzie drużyna Unii Oświęcim. W poniedziałkowym pojedynku w Tychach podopieczni Kevina Constantine'a pokusili się o małą niespodziankę, pokonując mistrza Polski na jego lodowisku 3:1 (1:1, 1:0, 1:0). Finał odbędzie się 7 lutego.

Wprawdzie wynik półfinału na Stadionie Zimowym otworzyli w 13. minucie gospodarze po trafieniu Filipa Komorskiego, ale Unia błyskawicznie doprowadziła do remisu dzięki bramce Daniiła Oriechina. Za sprawą świetnie dysponowanego Clake'a Saundersa drużyna z Oświęcimia do końca zawodów nie straciła już gola, a sama dwukrotnie umieściła gumę w siatce po strzałach Luki Kalana i Teddy'ego da Costy.

Tym samym w meczu o główne trofeum ponownie zagrają JKH GKS Jastrzębie i Unia Oświęcim. Przed rokiem w Tychach nasz zespół wygrał 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) i na pewno byłoby wspaniale powtórzyć ten sukces w lutym. Na razie nie wiemy, gdzie odbędzie się finał, którego lokalizację wskaże PZHL.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ